Sakarya Detay Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler, Saat 08:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü özgürlüğümüzü kısıtlayan sorunları aşma arzumuzun işaretçisidir. Güvence o denli kıymetlidir ki, bu olmadan huzur bulmak zordur. Bu nedenle, paramızı, ailemizi, değerlerimizi korumak ve kollamak isteriz.

Saat 14:54 Ay-Satürn kavuşumu yoğunluğu ve ciddiyetini yükselticidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız, görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

Saat 18:56 Merkür-Neptün olumlu görünümü, partnerimizi anlamak ve hassasiyetle dinlemekten yana olduğumuzu gösteriyor. Aşk kolay değil diyoruz içimizden. Evet, kolay değil ama aşksız yaşamanın da pek bir anlamı yok gibi. Bu görünüm en çok neye ihtiyacımız varsa onun üzerinde şefkatle eğilmemizi sağlıyor. Evet, bazı durumlar kafamızı kurcalıyor. Ancak karşılıklı bir şekilde konuşulursa, halledilmeyecek hiçbir şey yoktur diye içimizden geçiriyoruz. İlham gücümüz gayet yüksek. Anlayamadığımız birçok meseleyi iç gözlemde bulunarak, yaratıcı düşünerek çözümleyebiliriz. Hayal gücümüz kimi zaman bizi farklı bir dünyaya çekiyor.

Saat 19:44 - 25 Ekim saat 03:12 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Duygularımız gelgitli tarzda olabilir. Bir bakarsınız her şeyi eleştirirsiniz, diğer taraftan rahat davranmaya çalışırsınız. Ancak bazı meseleler kafanızı kurcalar. Böyle hisler duyduğunuzda sakin bir şekilde olan bitene bakınız. Belki de bir şeyleri gözünüzde fazla büyütüyorsunuzdur.

Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!