Sakarya Detay Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, bilgimizi arttırmak, tecrübe edinmek, öğrenmek, gelişmek anlamında destekleyicidir. Yenilik arzumuz yüksektir. Dünyayı tanımak, gezmek, görmek isteriz. Sıradanlık canımızı sıkar. Hayatın eğlenceli ve keyifli yanlarını keşfetmek isteriz.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, iş veya özel hayatınızla ilgili konularda sürpriz bir karar vermeye, aklınıza eseni yapmanıza neden olabilir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Düşünülmeden, üzerinde incelemeden verilecek kararlar daha sonra pişmanlık yaratabilir. İyice emin olmalıyız. İncelemeliyiz.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü baskı, kurallar, sorunlardan kaçmamıza neden olur. Herkes kendince bir şeylerden uzaklaşmak istiyor. Bu gayet doğaldır. Çünkü hayat yoruyor bedenlerimizi ve ruhumuzu. İşte sizler de bu etki altında, olur veya olmazlarını düşünmeden bir ilişkiye, bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz. Bir yolculuğa çıkabilir, gözlerden uzak kalabilirsiniz. Kimileri, kısa bir süreliğine şehir dışına çıkarak farklı bir şeyler yaşamak isteyebilir. Peki, bütün bunlar uzun süreli bir çözüm olur mu, devamı gelir mi? diyelim yaptık, kalıcı olur mu? Genelde hayır. Bizim kısa soluklu bu kaçış özlemimiz belli bir zaman dilimi olarak görülmeli, kendimizi kaptırmamalı, ayarımızı bilmeliyiz. Her şeyin farkında olursak, yanılmayız. Sorun çıkmaz da çıkmaz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!