Sakarya Detay Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar saat 11:49 Ay-Merkür görünümü Çarşamba gününün ilk etkili enerjisidir. Çevremizdekilerle ilişkimizin önemini vurguluyor. Her ne kadar ateşli tavırlara sahip biri olsanız da, sözlerinize ve size söylenenlere dikkat ediniz. Kafamızı kurcalayan durumları, mantıklı bir şekilde ele alalım. Ne de olsa Merkür geriliyor. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermeyelim. İşlerimizi düzenli şekilde takip edelim.

Saat 15:35 Ay-Neptün görünüm etkisinde önemli bir karar vermeyiniz. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz. Kolayca çözülebilecek bir mesele, altından kalkılmaz hale gelebilir.

Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, aşk, flört ve eğlencenin işaretçisi. İnsanların dikkatini çekmek, karşı cins üzerinde etkili olmak arzumuz yükseliştedir.

Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimizi her konuda merkezde görme arzumuzdur. Liderlik yönümüz öndedir. Karşı cins üzerinde etkimiz yükselir. İnandığımız bir şeyin gönüllüsü oluruz. Yüreğimizin istekleri başımızın tacıdır. Geçmişi düşünmek değil geleceği yaşamak isteriz. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarla ilgili konuları daha fazla önemseriz. Aşkın tadına varmak, aşkla büyümek taraflısıyız. Birilerine uymak zorunda hissetmeyeceğiz kendimizi.

Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!