Sakarya Detay Haber
Website Malware Scan
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar saat 00:47 Ay-Terazi geçiş etkinliğinde Pazar günümüz başlayacak. Uyum ve paylaşımın ilişkilerde önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz, anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak bunu yapmalıyız.

Saat 02:46 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığı, hedefe yönelik, kendinizden emin bir şekilde ilerlemenin önemini vurguluyor. Birilerine uymaya, size dayatılanları kabul etmeye çalışmakla ilerlemeniz mümkün olmaz. Bir amacınız olmalı. Bunu gerçekleştirmek için mücadele etmelisiniz. Toplumdan uzaklaşmadan ancak kişiliğinizden de ödün vermeden yol alırsanız başarılı olursunuz. Kendinizi ifade edin. Ne yapıyorsanız aşkla yapın. Birileri beğensin diye değil. Siz keyif alıyor musunuz, kendinizi mutlu hissediyor musunuz önemli olan budur.

Saat 09:07 Venüs-Jüpiter görünümü, ne kadar özgür olmak istesek de, finansal anlamda dikkat etme zorunluluğu bizi rahatsız edebilir. Dışa karşı belli etmeyiz, belki durumumuz bilinsin istemeyiz. Ancak çok iyi biliyoruz ki, çok fazla iyimser davranamayız. Şuradan şu gelir, buradan bu gelir diyemeyiz. Hele bir gelsin, hele elimize geçsin ondan sonra rahat edeceğimizi bilmeliyiz. Bu görünüm bir meydan okumadır. İnsanın içinde bulunduğu koşullara isyanıdır. Parasal veya ilişkileri anlamında rahat etmek, sıkıntıya gelememek halidir. Doğal olarak motivasyonu düşürebilir. Ancak birkaç gün etkili bir enerjidir. Abartıya kaçmadan, bilinçli şekilde hareket etmemiz gerekir.

Saat 09:50 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizle ilgili konularda zorlanmaya neden olabilir. Başkalarını anlayışla karşılamak kolay değildir.

Saat 10:11 Ay-Mars görünümü, ilişki ve ortaklıklarda verilecek kararların ciddi manada gözden geçirilmesini sağlıyor.

Saat 11:29 Ay-Merkür görünümü, hem özel hem de toplumsal ilişkilerimizde iletişimi bilhassa önemseyelim. Yenilikleri mercek altına alarak gözden geçirelim.

Mutlu Pazarlar dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!