Sakarya Detay Haber

Ülkü Ocaklarından ücretsiz kurs hizmeti

Ülkü Ocaklarından ücretsiz kurs hizmeti
Bu haber 05 Eylül 2019 - 10:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sakarya Ülkü Ocakları TÜRK Milletine yönelik hizmetlerine aralıksız devam ediyor. İşte İl Başkanlığından konuya ilişkin yapılan açıklama:

“Her alanda olduğu gibi Ülkü Ocakları olarak TÜRK gençliğinin donanımlı bireyler olması gayemiz ile çalışmaktayız. Eğitim alanında bir çok Kursumuz olduğu gibi bunlardan bir tanesi de Çağımızın gerekliliği olan Bilgisayar Programcılığı ve Robotik Kodlama Kursumuz Ocağımızda Uzman Eğitim görevlileri tarafından Ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kursun sonunda Gençlerimiz çağımızın gerekliliği olan dijital ortamda kendilerini geliştirmiş olacaktır. Ülkü Ocakları olarak Gençlerimizin her alanda kendisini yetiştiren araştıran sorgulayan, hayal eden, üreten, Dış dünyaya açık ama bunu yaparken başkalaşmayan milli ve manevi değerleri zenginlikleri ile ortaya eser bırakan bir nesil yetişmesi için gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışmalarımız sürmektedir.

Ülkü Ocakları olarak ücretsiz verilen bu kurslarımıza tüm kardeşlerimizi davet ediyoruz. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Dr Sinan Ateş Beyefendi’nin talimatları doğrultusunda Bilgisayar Programcılığı ve Robotik Kodlama Kursumuzun ilk dersi Ocağımızda verilmiştir. Kursumuz ÜCRETSİZDİR. Tüm kardeşlerimiz davetlidir”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!