Sakarya Detay Haber
Turan Ateş

FETÖ CEMAATİ VE DİĞER CEMAATLER

FETÖ CEMAATİ VE DİĞER CEMAATLER
Bu haber 19 Ağustos 2019 - 12:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

-Fetö; ABD.ne yerleşmiş Kuran Kursunu bitirmiş ve uzun sürede dini konularda vaazlar vermiş, yani pratikten yetişmiş bir DİN ADAMI….Yani DİN ALİMİ değil….
-ABD.ye giden Siyasilerimiz ve Ülkenin kaderi ile ilgilenen Kamu Görevlilerinin büyük çoğunluğu FETO ile görüşme yapmıştır…
-Bu Kişiler FETO’dan yararlanmak amacı ile görüşmüşlerdir….FETO’da bu kişilerden CEMAAT olarak yararlanmak için görüşüp; gerektiğinde DESTEK vermiştir….
FETO; enğin bir dünya görüşü olan ve İNSANLIĞIN MUTLULUĞU İÇİN de üreten bir kişi değildir….Uzun süredir de ABD.de Çiftlikte bir malikanede yaşayan birisidir…
ABD yetkilileri,FETO’yu Türkiye’ye karşı her zaman kullanmıştır…Ve kullanmaktadır…ABD.de güzel ve rahatça yaşayacak….Sonrada ABD çıkarlarına uygun çalışma yapmayacak….ABD Yönetimi de ,o kadar saf değil…İslam Dini kapsamında ÜLKEMİZİN ORTADOĞU ÜLKESİ olarak bırakılmassı istenmiştir…Ve istenmektedir…
FETO CEMAATİ; Emniyeti tamamen ele geçiriyor….TSK.de Kumpas kurup, Atatürkçü Subayları tasfiye edebilecek bir GÜCE erişebiliyor….
C.Savcısı Zekeriya ÖZ’e gaz verdiler…..Emekli Genel Kurmay Başkanı İ.BAŞBUĞ dahi TERÖRÜST Suçundan tutuklandı…
Bülent ARINÇ’a SUİKAST komploları…..Danıştay Başkanlık seçimi sonrası aynı ARINÇ; ” Allah verdikçe veriyor….” açıklaması….
Henüz bunlar masaya yatırılmadı….
İstanbul BB.Başkanının Damadının FETO’ya Yardım Suçundan Tutuklanması….AKP Gnl Bşk.Yrd.cısı Şaban DİŞLİ’nin TSK.de PAŞA olan kardeşinin Darbe Girişimine karışması….
Yargıya sızıyor…12.000 civarındaki Hakim-Savcıların 5.000 nin üzerinde olan FETO’nun talimatları ile kararlar veriyor….Verdi…
İdari Kadroya hiç girmiyorum…Kaymakamlar….Valiler…
Vali H.AVNİ MUTLU; Diyarbakır Valisi iken; Devletin fakir halka dağıtımı için gönderilen parayı FETO’nun CEMAATİNE aktarması….Ve tutuklanması da budur…
Merhum Erdal İNÖNÜ’nün tabiri ile ; “LAİKLİK TESTİSİNİ KIRDINIZ….SULAR DAĞILDI….SULARI TOPLAYAMIYORSUNUZ….”
Laik Devlet anlayışı Bizim toplumu uzlaştırıp; ayakta tutmuştur,bu güne kadar da….
M.KEMAL’i hep hırpaladınız….Oysaki , O;
“Türk Toplumunu bitmiş,tükenmiş iken yeniden diriltmiş….Türk Toplumu ilk kez tarihinde ULUS bilincine vararak; Kurtuluş Savaşına koşmuştur…Sözde Medeni olan Uluslarla Türk Toplumu haklı olarak; KURTULUŞ SAVAŞINA girmiştir….Savaşı haklı kılan ve Kutsallaştıran ise; SÖMÜRÜYE KARŞI bir BAĞIMSIZLIK SAVAŞI olmasıdır…”
M.KEMAL; aynı zamanda Sömürülen 3. Dünya Ülkelerine de bir Dinamizm olmuştur….İsaril M.Savunma Bakanı MOŞE DAYN;”ARAPLARI YENDİK….KILICIMIZI KINIMIZA SOKMAYALIM….İLERİDE ONLARDA TÜRKLER GİBİ, BİR ATATÜRK YETİŞTİREBİLİR….”

Türkiyenin iç organlarına girmiş bu CEMAATLERİN temizlenmesi gerekir….Bu VİRÜS Ülkenin tün Kurumlarına girmiştir…Ne yazık ki; bazı Kurumlarda da BAĞIŞIKLIK yapmıştır….
Bu CEMAAT VİRÜSLARININ temizlenmesi için ANTİ VİRÜS gerekir….ANTİ VİRÜS; Başka CEMAATLER değildir…
ANTİ VİRUS …..KEMALİZMDİR…..

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!