Sakarya Detay Haber

Açba: “Alışmamış kıçta don durmuyormuş”

Açba: “Alışmamış kıçta don durmuyormuş”
Bu haber 16 Haziran 2019 - 9:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Sakarya 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba, sosyal medya hesabından yazdıkları ile dikkati çekti. Açba şunları yazdı:

“Eskilerin tabiriyle; “Alışmamış kıçta don durmuyormuş” gerçekten ve siz ne kadar kaynatırsanız kaynatın katrandan şeker olmuyormuş. Son günlerde yine bir “kürdistan, lazistan” teranesi tutturuldu gidiyor. Hangi gafletin veya hıyanetin tezahürü olduğunu anlayamadığımız bu teranenin, daha dün gibi diyebileceğimiz yakın tarihlerde hangi acılara ve sıkıntılara sebep olduğunu hep biliyoruz. “Bizim oğlan bina okur, döner döner yine okur.” misali, dönüp, dönüp aynı gaflet çukuruna düşmenin ve aynı ihanetlere çanak tutmanın anlamı yok. Makamı ve mevkii ne olursa olsun herkes aklını başına almalı ve beyniyle dili arasındaki bağlantıyı sağlam tutmalıdır. Daha önceleri bu gaflete düşüp, ihanete çanak tutanlara yaptığımız uyarıyı bir kez daha yapma gereği duyuyor ve diyoruz ki:

BİLMEYENLER YA DA BİLMEK İSTEMEYENLER BİLSİNLER, ANLAMAYANLAR YA DA ANLAMAK İSTEMEYENLER ANLASINLAR Kİ; ÜZERİNDE YAŞADIĞIMIZ BU COĞRAFYANIN ADI TÜRKİYE YANİ TÜRK VATANI, BU COĞRAFYA ÜZERİNDE YAŞAYAN HALKIN ADI TÜRK MİLLETİ, BU COĞRAFYANIN ÜZERİNDE DALGALANAN VE RENGİNİ ŞEHİT KANLARINDAN ALAN AY YILDIZLI AL BAYRAĞIN ADI TÜRK BAYRAĞIDIR. 
BU GERÇEK; BU COĞRAFYA ÜZERİNDE BULUNDUĞUNUZ BÖLGE, MEKÂN VEYA MAKAMA GÖRE DEĞİŞMEYECEK, DEĞİŞTİRİLEMEYECEK VE ALLAH’IN İZNİYLE KIYAMETE KADAR DA BÖYLECE DEVAM EDECEKTİR…

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!