Sakarya Detay Haber
Saniye Altakhan

SUSMAYACAĞIZ..!

SUSMAYACAĞIZ..!
Bu haber 27 Mayıs 2019 - 12:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Biz susarsak, biz uyursak ölürüz. 4 bir tarafı düşmanla sarılmış Erdoğan’ın, ki biz Onları iyi tanırız. Evel Allah onlarla baş ederiz etmesine de, içimizde yanıbaşımızda Erdoğan sayesinde isim olan, adam yerine konmayacak insanları, yıllarca sırf Erdoğan istedi diye sırtımızda taşıdık, ezildik, ezmedik, horlandık, horlamadık, incindik, incitmedik, içlerinin kof olduğunu gördük, çürük elmaları bir bir sepetten attık, gönlümüzden çıkarttık. Lakin Reisin hatrına şahışlara değil, koltuklarına saygı duyduk. Kâh yazdık, kâh çizdik, zaman zaman yaşadıklarımızı, şahit olduklarımızı vekillere, yetkililere anlattık, “çok konuşuyorsun, kalemin sivri, dilin acı” dediler. Biz doğru bildiğimizden şaşmadık. Reis’e ters düşenlere ters yaptık.

Siyasi kankalıklarıyla ört bas ettikleri olayları biz her yerde haykırdık, “yanlışsınız” dedik. İftira ve algıyla bizleri görmezden gelen, itibarsızlaştıranlar ya Abdullah Gül’e, ya Davutoğluna, daha da ötesi CHP’ye destek veren sözde cemâat tacirlerinin Ak Parti içindeki oluşumunu hep dile getirdik.

Ak Parti’de kazan kaynatanları, onların küçümsediği vatandaşlar çok yakından tanıdı ve gördü. Erdoğan’ın atadığı Adam Başkanımız Ekrem Yüce Beyefendi üzerinden Erdoğan’ın kararlarına karşı çıkıp, itibarsızlaştırma çalışmalarına gözyummayacağız. Susturamayacaklar...

Çok ilginç Bizans oyunları oynanıyor, vicdanı olan susmaz. Buna müsade etmez. Buradan Genel başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz Beye sesleniyorum. Bize aday olarak atanmış, bizim de “Emrin olur Başkan Erdoğan” dediğimiz Büyükşehir Belediye Başkanının görevlendirdiği isimleri Daire Başkanı nasıl görevden alır?... Kabullenmek çok zor. Reisin bu durumdan haberi var mı ? Olursa nasıl açıklarlar, onu bilemem, bildiğim tek şey camiyi çalan kılıfını hazırlar.

Bu Fetöşi zihniyet karalar, iftira, atar, algı yapar. Sonunda kaybederler, fakat kazanan hak olur. Ekrem Yüce Başkanın sağlam kadroyla yola çıkmasını, başarılı olmasını istemeyen güruhun başı, aldığım bilgiye göre (ismi bende saklı şahış) seçim öncesi kemikleşmiş kadrosuna seçimlerde herkesten daha çok çalışıyor görünerek, “yerlerinizi koruyun, gereğini günü gelince yapacaksını”z dediğine duyumlarımız vardı. O gün bu günmüş anladık.

Duyduklarımızı doğrulayan bu habere şaşırmadım. Çok üzüldüm Ekrem Başkan üzerinden Erdoğan’ın kararlarını itibarsızlaştırmanıza asla müsade etmiyeceğiz. Rüstem Keleş’e soruyoruz. Kim Başkan? Seçilmiş mi? Atanmış mı? Seçilmiş dersen sana derler ki o koltuğa seni dün seçilen atadı. Bugün seçtiğimize biz seni o koltuktan alma yetkisini de, atama yetkisini de verdik. Sayın Keleş sizin yaptığınıza hadsizlik derler. Kimin iradesini yok hükmünde sayarsın?

Ben yıllardır yazdım, “Erdoğan’a siyasi darbe hazırlıyor onun adam ettikleri” dedim. Benim hakkımda da söylemediğiniz kalmadı, kadın kollarını üstüme saldırttınız. Sosyal Gelişim Daire başkanınız benim yanımda yaptığı yanlışları örtbast etmek için kırk takla attı. Siz sizin yanlışlarınıza “Hop Erdoğan var” diyenleri afaroz ettiniz, duydum ki ödül gibi başkanlıklar verdirttiniz. Ekrem başkanı yanlış bilgilerle, yanlış yönlendirerek pasifize etme gayretlerinize asla göz yummayacağız. Oturduğunuz makamlar babanızın çiftliği değil. Milletin size emanet ettiği makamların tek sahibi Millet, sizler orada karşılığında para alarak hizmet için varsınız, çekin kirli ellerinizi milletin iradesinden. Bırakın adam kendi ekibini kursun.. Başarılı olup olmadığının kararını millet verir.

Erdoğan “öl” dese ölen Milleti asla hafife almayın. Tek başıma kalsam ordu gibiyim. Ekrem Başkan bir de benden dinlese sizi.. Of ki of..! Allah onun yüce gönlüne bizleri de dinlemeyi nasip etsin inşallah. Nasip olursa bir gün sizlerin de orada olup yüzünüze söylemek son dileğim olur. Belki utanırsınız.

Sn.Rüstem Keleş, Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı Sizin Mal Varlığınız Sorgulansın… Ucu nereye çıkar, merak ediyoruz. Ne servet edindiniz be..! Hesabı kapatın beyler. Safınızı belirlediniz. Siz Erdoğan’a yoldaş değilsiniz . Dava arkadaşı da olamazsınız.

Nokta.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!