TEM otoyolunda intihara kalkıştı!

TEM Otoyolu üzerinde bulunan bir üst geçide çıkan şahıs intihar girişiminde bulundu. Şahıs itfaiyenin açtığı hava yastığına atladı.

TEM Otoyolu Kocaeli Körfez Yeniyalı Mahallesi mevkiinde bulunan Karayolları Bakım Şefliği üstgeçidinde çıkarak intihar girişiminde bulunan bir şahıs olduğunu gören vatandaşlar durumu hemen polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarı alan ekipler kısa sürede olay yerine geldi.  Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken,  itfaiye ekipleri şahısın çıktığı üst geçit altında hava yastığı açtı.

TEM otoyolunun her iki istikametinde de trafik karayolları üstgeçidi köprüsüne verilirken polis ekipleri M.Ö.’yü ikna etmeye çalıştı. İntihar girişimi nedeniyle otoyolun her iki istikametinde de yaklaşık 10 kilometrelik kuyruk oluştu. Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen M.Ö. yaklaşık 2 saat süren ikna çabalarının ardından hava yastığının üzerine kontrollü olarak atlatıldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan M.Ö. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansa götürüldü. M.Ö.’nün köprüden indirilmesinin ardından TEM otoyolunda trafik normale döndü. /Kocaeli Koz

Bir cevap yazın

error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!