Sakarya Detay Haber

İspiroğlu: “Bunlardan mahalle bekçisi bile olmaz”

İspiroğlu: “Bunlardan mahalle bekçisi bile olmaz”
Bu haber 25 Mart 2019 - 19:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Ak Parti adayı İshak Sarı’ya İncilli Mahallesinden yüklendi. İspiroğlu, “Bunlardan mahalle bekçisi bile olmaz” dedi. İşte İspiroğlu’nun konuşması:

“Ben adaylara da, siyasi partilere de sataşmıyorum, ama bize sataşırlarsa cevap hakkımızı da elbet kullanıyoruz.

“USTALIK DEVRİNDEYİM”

Çıraklık, kalfalık dönemim bitti, ustalık devrindeyim. Onlar kendini tanıtmak, ilçeyi tanımak için geziyor. Benim dışımdaki bir adayı çağırın bu sokağın adını bilebilir mi? Bilemez. Benim mesleğim belediye başkanlığı..

“CUMHURBAŞKANI TAM DA BENİ ANLATIYOR”

Cumhurbaşkanımız ne diyor, “gönül belediyeciliği yapacağız” diyor.. Tam da beni anlatıyor. Gönüllere girdik, sizler beni seviyorsunuz, biz de sizi..

“YEVMİYE DAĞITIYOR YALANI”

Herkese 40 lira yevmiye veriyormuşuz. Bu kadar param olsa neden belediye başkanlığı yapayım?

Kimseye güvenerek aday olmadık. 2004 ten beri adayız. Aday seçerken yanlış tercih yapıyorlar. Cumhurbaşkanının gölgesinde siyaset yapıyorlar.

“AKP, CHP, MHP, İYİ PARTİLİLERİN OYUNU İSTİYORUM”

Ak Partililerin, CHPlilerin, MHPlilerin, İyi Partililerin, hepinizin oyuna talibim.

Geliyorlar adaylarını övüyorlar Ben de insanım etten kemiktenim. Hatalarım olmadı mı elbette oldu Hatalarım için özür dilerim.

“ŞAPKADAN TAVŞAN DEĞİL, DEVE ÇIKARACAĞIZ”

Hizmet yapmıyor muyuz, yapıyoruz… 50 km lik Karasu 500 km oldu. Devlet insan başına belediyeye sadece 15 lira veriyor. Sonrası benim ve meclis üyelerinin işi. Meclis üyelerimizde bilgi, tecrübe herşey var. Şapkadan tavşan değil, artık deve çıkaracağız inşaallah.

“RAKİBİNE OY VERMİŞ”

Bu aday olan arkadaş ne yapmış biliyor musunuz? Sosyal medyada rakibine oy vermiş Şimdi çıkmış sizden oy istiyor. Var mı bunu çözebilen? Yok. İzahı mümkün değil.. Sen çıkmışsın “başkan olacağım” diyorsun. Senin kabiliyetin Karasu’yu idare etmeye yetmez. Cumhurbaşkanı tarif ederken beni tarif ediyor. Bende halkla ittifak var. Sizin gibi değilim ben…

“SAVAŞA MI GİDİYORUZ?”

Geliyorlar, onlar da miting yapıyorlar. Beka sorunu var diyorlar. Yahu savaşa mı gidiyoruz? Bu beka sorunu Karasu’da var da Akçakoca’da niye yok? Orda AKP nin MHP nin adayı yok mu?

“15 TEMMUZ’DA KİM, NERDEYDİ İZLEYİN”

Bu arkadaşlar 15 Temmuz’da gece yarısı meydanlara indiler. Videoları izleyin. Şimdi sosyal medyada bu video dolaşıyor. Bakın bakalım kim karakolda, kim belediyede, kimler kent parkta? Bu adam sokaktaydı diyen varsa söylesin düzelteyim.

Personelimiz 280 tane. Personelimiz fazla imiş. Keşke imkan olsa da 600 kişi çalıştırsak.. İstihdam yaratsak. Birşey yapmadı diyorlar benim için… Sende hiç vicdan yok mu?

Bildiklerimin yarısını söylemiyorum. Sen konuştukça cevap vereceğim.

“YOL YAPILMADIYSA SENİN DE SUÇUN VAR”

İshak Sarı 8 Mayıs 2018’de belediyeyi icraya vermiş. Beni değil Karasuluyu cezalandırıyorsun. Eğer yol yapılmadıysa senin de suçun var. Benden iyi başkanlık yapabilir misin? Allah muhafaza başkan olursan halk pasaportla bile giremez belediyeye…

“BUNLARDAN MAHALLE BEKÇİSİ BİLE OLMAZ”

Fındık kaç para 17 lira.. Bunları konuş.. Benim hakkımda çıkmış yayında konuşmuş, bilgi var da belge yokmuş diyor. Bunlardan mahalle bekçisi olursa şerefsizim…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!