Sakarya Detay Haber

İyi Parti’den “Provokasyon” Açıklaması

İyi Parti’den “Provokasyon” Açıklaması
Bu haber 13 Mart 2019 - 19:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çaybaşı yeniköy meydan kahvehanesinde yapılan sohbetten sonra açıklama yapan İYİ Parti Erenler belediye başkan adayı Şemsettin DUMAN, Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’a yönelik provokasyon düzenlendiğini öne süren bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle ;

“İYİ Parti Ankara Millet Vekilimiz ve Genel Başkan yardımcımız Koray AYDIN’a  yapılan, 5  6 kişilik özel hazırlandığı belli olan provokotörlerce meydana gelen sözlü ve fiili sataşmayı şiddetle kınıyorum.

Aydın’a  saldıracak kadar kendini kaybeden bu insanlar ve tezgahçıları acizliklerini ve seçim kaybetmekte olduklarını ortaya koymaktadırlar. Pkk  ile bizi yan yana koyanlar Oslo Müzakerelerini, Dolmabahçe mutabakatını diyarbakır meydanında apo nun posteri altında megri megri şarkılarıyla apo nun bildirisini okuduklarını unutmasınlar. PKK ile aşk yaşayanlar haburda kurdukları çadır mahkemelerini töreristlerin ayağına hakim ve savcıları götürdüklerini unutmasınlar. Garnizondan bayrak indirilmesine sessiz kalanlar bizi kendileri ile karıştırmasınlar. Ne feto ile ne pkk ile bizi yan yana koymasınlar. Allahın izni ile biz bu seçimi alacağız. Seçim aracımla başlayan saldırı inşallah burada son bulur.

Tüm partililerimi ve gönül verenlerim;ALLAH’ın  izniyle seçimi alacağız. Sakın olaki bu tip provakatörlere pirim vermeyin. Gülüp geçin hepinizi saygıyla selamlıyorum. 1 Nisan’da belediyede bekliyorum. Sizleri saygı ve muhabbetle kucaklıyorum”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!