İSTİFA EDEN MÜDÜR “PROFESYONELCE KULLANILDIM” DEDİ

Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ani bir kararla istifa edip emekliliğini isteyen Şükrü Sevinç, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Sevinç istifasına neden olduğu öne sürülen video görüntüsünün büyük bir kısmının fotoşop olduğunu ifade ederek ‘Profesyonelce kullanıldım” dedi.

İşte istifa eden müdürün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:

“LİNÇ KAMPANYASI”

“Sevgili dostlarım, bir süredir hakkımda basında çıkan linç kampanyası yürütüldüğünü görüyorum. İyi hazırlanmış bir komplo ile karşı karşıya kaldım. Pek çok insanın başına gelebilecek şekilde profesyonelce kullanıldım. Allah kimsenin başına getirmesin.

“TEHDİT EDİLDİM”

Ertesi günü Messenger üzerinden arandım ve ellerinde uygunsuz görüntülerim olduğunu söyleyen kişi ailemden bazı kişileri de sayarak beni iyi tanıdığını, yurtdışında verilecek hesaba şu kadar para yatırmadığım taktirde yakınlarıma video göndermekle tehdit ettiler. Bunu yapmayacağımı söyleyince oturduğum yerde özellikle benim soyadımı da taşıyan birkaç kişiye göndermişlerdir.

“FOTOSHOP”

Görüntülerin büyük bir kısmı Profesyonelce fotoşop dur. Anlaşma yapacağımı söyleyince durdurmuşlardır. Beni fazla sevmeyen arkadaşlar bu konuyu istismar ederek linç kampanyası şeklinde fırsata çevirmişlerdir.

“DEVLETE ZARAR GELMESİN DİYE EMEKLİLİĞİMİ İSTEDİM”

Konu devletin makamına zarar vermesin diye zaten ileri düzeyde rahatsızlıklarımda üst üste gelince hemen bir gün içinde emekli oldum.

“ŞEREFİMLE YAŞADIM”

Bu yaşıma kadar şerefimle yaşadım. Çalışma arkadaşlarım ve çevrem bunu gayet iyi bilirler. Gerçek dostlarım zaten süreç içinde telefonla arayarak gerçek dostluklarını göstermişlerdir. Bu zor günlerde kendilerine yürekten teşekkür ederim.

“ÖZÜR DİLERİM”

Konu emniyete intikal ettirilmiştir. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

“HESAP VERECEKLER”

Bu komployu düzenleyenler eninde sonunda hesap vereceklerdir. Herkesin bir imtihanı oluyor, arkadaşlarım ve ailem iyi ki varsınız.”

 

Bir cevap yazın

error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!