Sakarya Detay Haber

Bu Etkinlik Sokak Hayvanları İçindi…!

Bu Etkinlik Sokak Hayvanları İçindi…!
Bu haber 11 Ocak 2019 - 19:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Serdivan Özel Eğitim Anaokulunun 3 yıldır düzenlemiş oldukları Geleneksel Agora Çocuk Atölyesi Etkinliklerinde bu yılki çalışma konuları “Sevimli Dostlarımız “konu başlıklı sokak hayvanları ve onlar için neler yapabiliriz etkinlikleriydi.

7 Ocakta başlayan etkinlikler 11 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek olup, Etkinliğin bugünkü teması “Minik Dostları Unutmayalım “Afiş ve tasarım çalışmalarıydı. Çalışmaya Serdivan Özel Eğitim Anaokulu Deniz Yıldızları Sınıfı öğrencileri Ve Erenler Mefkûre Anaokulu Uğur Böcekleri sınıfı öğrencileri katıldı.

Etkinliğe katılan her iki okul öğrencileri, öncelikle sokakta yaşayan bu canlılar hakkında kendilerine verilen resimlerle yorum yapıp kendi afişlerini hazırladılar,ardından da grup çalışması ile kedi köpek kulübelerini slogan cümleleriyle tamamladılar.

Çalışmaların sonunda çocuklara sokakta yaşayan hayvanların beslenmeleri için mama kapları dağıtıldı.Her iki okul öğrencilerinin Kaynaştırılmasını ve Sokak Hayvanlarının Korunması ve yardım edilmesi için duyarlılıklarının artırılmasını amaçlayan bu etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!