Sakarya Detay Haber
Saniye Altakhan

Vatansız Noel

Vatansız Noel
Bu haber 02 Ocak 2019 - 17:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hoşgeldin 2019…

İnşallah Dünyaya barış getirirsin…

Gelelim konumuza… Bu yazım her daim yanlarında olduğumuz Suriyelilere olsun.

Hey sen yalın ayak, yarı çıplak, günlerce yol yürüyüp Noelin pisliklerinin işgal ettiği vatanını savunmak yerine kaçıp bize sığınmadın mı? Ekmeğimize ortak ettiğimiz sırtımızdaki kamburlar ayıp ettiniz.

Siz dalgaların karaya vurduğu bebeklerin hakkını yediniz, çarpışarak şehadet şerbeti yerine noel sarhoşluğuyla taksimde eğlenirken, kaçarak sığındığınız insanlardan da mı utanmadınız?

Bazı aklı evveller diyor ki; “Neden arkadaş, onların gülme hakkı yok mu?” Yok kardeşim.. Noelin pisliklerini vatanlarından atmadan yok.

Biz askerimizle, ordumuzla, tankımızla, topumuzla Suriye’de şehit verirken, onların gülme hakları yok. Beyaz saray 7 yaşındaki çocuğa “sen halâ noel babaya inanıyor musun” derken noelin pisliklerine vatanlarını teslim edip kaçan kaytan bıyıklı jöleli saçlar, ojeli tırnaklarla ülkeme sığınıp dinime küfredenlerin gülmeye hakkı yok.

Bu nasıl erkeklik, bu nasıl babalık? Noelin pislikleri değil miydi kadınlarınıza, kızlarınıza tecavüz eden, beşikteki bebeklerinizin üzerine bomba yağdıran..? Bu kadar mı kanı bozuksunuz, Taksimde eğlence sarhoşluğuna kapıldınız…

Ulan biz 15 Temmuz’u bir an olsun unutmadık, içimizdeki Bizansın pisliklerine, haçlı döllerine vermedik vatanı… Tankların altında ezildik, kafalarımız gövdemizden ayrıldı, çatılara uçtu, ne unuttuk ne de unutturduk. Bizden örnek almadınız, utanmadınız, Allah’tan da mı korkmadınız? Jöleli erkekler; kişiliğiniz yumuşak, saçlarınız sert olsa ne olur?

Yuh size..! Sahile vuran bebekler yapışacak yakanıza, sizin gülmeye hakkınız yok.

VATANINIZI KURTARMADAN, ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ KAZANMADAN…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!