Sakarya Detay Haber

GÜRPINAR’DAN DOSTLARINA GÜZEL HABER…

GÜRPINAR’DAN DOSTLARINA GÜZEL HABER…
Bu haber 09 Aralık 2018 - 9:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar, sağlık durumunu merak eden dost ve yakınlarına “İyiyim, taburcu olacağım, beni merak etmeyin” diye seslendi.

Gürpınar sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM, İYİYİM”

“05. Aralık.2018 tarihinde geçirmiş olduğum bir rahatsızlık nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisinde yapılan ilk müdahalenin ardından, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındım ve halen burada kontrol altında tedavim etmekte olup, eski sağlığıma kavuştum.

10. Aralık.2018 Pazartesi günü yapılacak son kontrollerin ardından, inşaallah taburcu olacağım. Sağlık durumum gayet iyidir.

Bu süreç içinde, yardım ve desteklerini esirgemeyen tüm dost ve arkadaşlarıma,aileme,
Başta Sakarya Sağlık İl Müdürümüz Doç.Dr.Aziz ÖĞÜTLÜ olmak üzere,Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı dostum, arkadaşım Dr. Aydın SARI’ya, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesi hekimlerinden Prof.Dr. Kadriye Ağan YILDIRIM’a Doç Dr. Gülin SÜNTER’e ,kızım Dr.Busra GÜRPINAR TOSUN’a ve eşi oğlumuz Dr.Yasin TOSUN’a, ve her iki hastanedeki sağlık çalışanlarına; durumumu merak edip, telefon ile arayan cevap verme şansı bulamadığım ve her iki hastaneye gelen bütün dost ve arkadaşlarıma,nezaketlerinden,ilgilerinden ve yardımlarından dolayı çok, çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız, sağ olun, var olun.
İyi günlerde görüşmek üzere, her şey gönlünüzce olsun.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!