Sakarya Detay Haber

SOĞUK’TAN UYARI “YERLERİNİZİ KESİNLİKLE SATMAYIN”

SOĞUK’TAN UYARI “YERLERİNİZİ KESİNLİKLE SATMAYIN”
Bu haber 06 Aralık 2018 - 13:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk katıldığı bir TV programında MegaKent projesini başarıyla hayata geçireceklerini öne sürerek, vatandaşlara “Buralar çok değerlenecek. Kesinlikle yerlerinizi satmayın” uyarısında bulundu.

Soğuk, sosyal medya hesabından yayınladığı video görüntüsünde şunları söyledi:

“EN AZ 10 VEYA 15 BİN İNSAN İSTİHDAM OLACAK”

“Mega Projemizi hayata geçirdiğimizde en az 10 veya 15 bin insan istihdam olacak. 100 bin nüfuslu kent kuracağız. Çalışırsan olur.

“BİZE KİMSE İNANMADI”

“Doğalgazı getirecez” dedik kimse inanmadı. İnanmayanlar da faydalanmaya başladı. İnşallah bu bölgenin hepsinin yerleri altın olacak. Yerlerinizi satmayın. Doğanca, Seyitler ve Tokat Muhtarı ile birlikte kahveleri gezdik, “buralar değerlenecek kesinlikle satmayın” dedik.

Kim bu Gölkent ismini koyduysa Allah razı olsun. Burası kent olacak. Sinanoğluna köprü yapılarak Sinanoğlu 1 . OSB, BMC ve diğer alanda en az 25 bin konut buraya yapılacak. Bu işin ön çalışması yapıldı, plan devam ediyor.

Yaparsa Soğuk yapar dediler. Doğru…

“SAKARYA’NIN MERKEZİ OLACAK”

2 yıl içinde buraya kazma vurulacak, bu bölge zenginleşecek. Çok iddialı bir söz ama burası Sakaryanın merkezi olacak. Dereyi geçerken at değiştirilmezmiş… Kısa zamanda bu işi yapacağız ve başaracağız”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!