Sakarya Detay Haber

SÖZLERİYLE TEPKİ ÇEKMİŞTİ, İSLAM AKİT TV’DE KONUŞTU

SÖZLERİYLE TEPKİ ÇEKMİŞTİ, İSLAM AKİT TV’DE KONUŞTU
Bu haber 08 Kasım 2018 - 19:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Meclis’te yaptığı konuşması ile şehitleri ve gazileri küçük düşürdüğü gerekçesiyle tepki çeken Saadet Partili Cihangir İslam Akit TV canlı yayınına konuk oldu. İslam “Asıl Mesele” adlı programda ne demek istediğine açıklık getirdi.

Ak Parti Sakarya Eski Milletvekili ve Eski Bakan Ayşenur İslam’ın kayınbiraderi olan Cihangir İslam, söylediklerinin iyi ve doğru algılanamadığının altını çizdi ve şunları söyledi:

“KAFANIZDAKİNİ BİLEMEM, BEN İCRAATLARINIZA BAKARIM”

“Kalbinizdekini ve kafanızdakini bilemem ben sizin amel ve sözlerinize icraatlarınıza bakarım. O dönemde cemaat dediğimize bugün ne diyelim?

FETÖ NEDİR SORUSUNA YANIT

FETÖ’nün resmi tanımı nedir? Ben söyleyeyim, Hükümeti yıkmaya çalışan ve onlara yardım eden örgüttür.. Bunun dışında aynı sosyolojiden çıkan kitleler var. Öğretmenler, hemşireler falan… O ihanet şebekesine terör örgütü diyebiliriz.

17-25 ARALIK’TAN 15 TEMMUZ DARBESİNE…

Bir grup yolsuzluğun üstünün örtülmesine kızıp 17-25 Aralıkta bir darbe yapılmıştır. Geldi bu süreç 15 Temmuz’a… O örgüt cumhurbaşkanını devirmek için harekete geçti. İki batıl arasında çatışma çıktı. Ben de dahil millet sokağa çıktı. Onları bastırdı. ”

DARBE GÜNÜ ATTIĞI TWEETLER YAYINA VERİLDİ

15 Temmuz’da attığı tweetleri yayına verilen Cihangir İslam, canlı yayında Yusuf Ozan Demir’in sorularını cevaplandırdı.

“17-25 ARALIK YANLIŞI, 15 TEMMUZ’DA DA YAPILDI”

İslam şöyle devam etti:

“Bakın hadise şu; ortada ya bir kasıt ya da ihmal vardır.  17-25 Aralık’ta yapılan yanlış, 15 Temmuz’da da vardır.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!