Sakarya Detay Haber

Kapanmanın Eşiğinde… “Geyve’de birlik yok!”

Kapanmanın Eşiğinde… “Geyve’de birlik yok!”
Bu haber 12 Ekim 2018 - 13:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sakarya’nın Geyve haberleri konusunda en çok takip edilen internet sitesi GeyveCom, Geyve Süt Üreticileri Birliğine dair dikkat çeken bir haberi yayına aldı. Haberde “Geyve’de birlik olunamadığı, sahip çıkılmadığı için tasfiyenin eşiğine gelen Süt Üreticileri Birliği olağanüstü genel kurula gidiyor” denildi.

İşte haberin ayrıntıları:

2011 yılında büyük hayallerle kurulan Geyve Süt Üreticileri Birliği, üretimin ve gelirlerin düşük olması sebebiyle belki son kez genel kurula gidecek..

Geyve Süt Üreticileri Birlik Başkanı, Akdoğan mahalle muhtarı Erdal Üstün; “2011 yılında büyük umutlarla kurduğumuz, yaklaşık 180 üyesi bulunan Geyve Süt Üreticileri Birliği, üretimin ve gelirlerin düşük olması, masraflarımızın artması sebebiyle olağanüstü genel kurul kararı almış bulunuyor. Olağanüstü genel kurulumuz, 20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 14.00’te Kasaplar Çarşısı üstünde bulunan birlik merkezimizde yapılacak olup; çoğunluk sağlanamaması durumunda 4 Kasım 2018 Pazar günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.
Üyelerimizle birlikte yapacağımız bu olağanüstü genel kurulda uygun görülürse birliğin tasfiye edilmesi de ele alınacaktır.” 
dedi.

Geyve.com / ÖZEL HABER

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!