Sakarya Detay Haber

Kılıçaslan “Siyaset ve akıl fukaraları..!” dedi, böyle seslendi

Kılıçaslan “Siyaset ve akıl fukaraları..!” dedi, böyle seslendi
Bu haber 06 Ekim 2018 - 16:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan çocuklar öne çıkarılarak öc alma girişiminde bulunulduğunu öne sürerek, kendi deyimiyle “tehlikeli oyunlar oynayan siyaset ve akıl fukaraları!” na seslendi. 

İl Başkanı, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Şu sıralar tehdit diliyle ülkenin hassas dengeleri üzerinde tehlikeli oyunlar oynayan siyaset ve akıl fukaraları! İçine düştüğünüz aczin faturasını bu eşsiz memleketin günahsız çocuklarının üzerinden çıkararak öc alma girişiminizin hiçbir zaman başarıya ulaşamayacağını bilmelisiniz.

İYİ Parti olarak hepinizi sorumlu siyaset çizgisini korumaya davet ediyoruz. Çaresizlik ve umutsuzlukla savunmaya çalıştığınız miadı dolmuş siyaset anlayışınızı sürdürdüğünüz takdirde, tarihin utanç sayfalarında yer almaktan öteye gidemeyeceksiniz.

Liderinizin hezeyanlarıyla heyecana kapılıp, kalitesiz üslubunuzla topluma kin duyguları aşılamak kimseye yarar sağlamayacaktır.

Siyasette makamlar gelip geçicidir ve bu görevler bitince topluma kazandırdıklarınızla ve kaybettirdiklerinizle değerlendirilirsiniz.

Günün sonunda Sakarya’nın kendine has toplum yapısını da göz önünde bulundurarak düğünde, cenazede ve bayramlarda başınızı öne eğecek tavır ve sözlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Saygılarımla”

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!