Sakarya Detay Haber

VALİ, TELEFERİĞE KARŞI GELENLERE BÖYLE SESLENDİ

VALİ, TELEFERİĞE KARŞI GELENLERE BÖYLE SESLENDİ
Bu haber 12 Eylül 2018 - 9:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali organizasyon komitesi ve basın mensupları ile bir araya geldi. Dış Mekân Süs Bitkiciliğinde büyük söz sahibi olan ilimizin uluslararası alandaki prestijine katkısı olacak festivalin 26-29 Eylül tarihlerinde Sapanca/Kırkpınar’da yapılacağını hatılatan Balkanlıoğlu, konuşması ile güne damgasını vurdu.

“FİTNE FESAT ÇIKARMAYIN, GELİN BENİMLE KONUŞUN”

Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’in ev sahipliğinde gerçekleşen törende konuşan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, teleferiğe karşı çıkanlara seslendi ve “Aksi görüşte olanlar, fitne fesat çıkarmasınlar, gelip benimle konuşsunlar” dedi. 

Balkanlıoğlu şunları söyledi:

“SAKARYALILAR DA YABANCILAR DA KULLANACAK”

“Duymayan kalmasın, en iyi fidan yetiştirme merkezi Sakarya ve ilçeleridir. “Teleferiğe ne gerek vardı, yeşilimize zararı olur” diyenler olabilir. Böyle düşünenler, aksi görüşte olanlar fitne fesat çıkarmasınlar, gelip benimle konuşsunlar. Yapılan hiçbir yatırım gereksiz değildir. Bu böyle bilinsin. Bu teleferiği Sakarya’da herkes kullanacak. Sadece Sakaryalılar değil yabancılar da kullanacak. Sakarya’nın tanıtımına fayda verecek.

“DESTEKÇİSİ VE TAKİPÇİSİYİZ”

Teleferik yapıldığı yere son derece hareketlilik getiriyor. Sapanca bir kat daha fazla kazanacak. Yapım aşamasından bitimine kadar valilik olarak peşindeyiz ve destekçiyiz.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!