Sakarya Detay Haber

ÖDÜLLÜ ANNE, OĞLUNU EVLENDİRDİ..!

ÖDÜLLÜ ANNE, OĞLUNU EVLENDİRDİ..!
Bu haber 23 Temmuz 2018 - 19:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sakarya’nın Serdivan İlçesinde ikamet eden, engelli kızı Hanife’yi öz kızından ayırmayan, O’na yıllarca emek veren ve yürüyebilmesi için de büyük çaba gösteren anne Saniye Altakhan, oğlunu evlendirdi. Gençlerin nikahını Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar kıyarken, nikah şahitliklerini ise ünlü sanatçı Niran Ünsal ve Av .Kadir Akyalçın yaptı.

HEM ANNE, HEM BABA…

Anadolu Engelli Anneleri Derneği kurucu başkanı iken yaptığı faaliyetler ve verdiği mücadele ile de örnek bir anne profili çizip, ödüle layık görülen Altakhan, “24 yıl Annelik, bugün ise Babalık görevimi yaptım” sözleriyle biricik oğlunun mürvetini gördü.

Oğlu Kürşat’ı, Ayşe-Hamdi Sarı çiftinin güzel kızı Gamze ile evlendiren Altakhan, düğüne katılan misafirlere  teşekkür etti.

ÜNLÜ SANATÇI NİRAN ÜNSAL DA KATILDI

Kürşat ve Gamze çiftinin düğün merasimine, aile dostları olan, ünlü sanatçı Niran Ünsal da katıldı. Ünsal, anne Saniye Altakhan ve engelli kızı Hanife’nin Köşk’teki sesi olmuş ve  anne-kız için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kadar gitmişti…

TEŞEKKÜR ETTİ

Saniye Altakhan şu sözlerle teşekkür etti:

“Babasız büyüttüğüm evladımın bu güzel gününde bizleri yalnız bırakmayan başta Serdivan Belediye başkanım Yusuf Alemdar olmak üzere, sanatçı dostum, kardeşim Niran Ünsal’a, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sakarya il müdürüm Mutlu Işıksu beyefendiye, Sgm Daire Başkanımız Davut Yüce beye, Müdürümüz Nurcan İris ve değerli eşi Naci İris Beyefendiye, Eşimin TRT yıllarında kadim dostu olan Av.Sn Kadir Akyalçın beyefendiye, değerli iş adamlarımızdan Atabek ailesine, Muhtarımız Nevzat Ayvaz Beyefendiye, gönüllerinde bize olan sevgisiyle, uzaktan yakından yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Ayrıca düğünümüze özen gösterip, titizlikle hazırlanan göle divan işletmesine verdikleri emekten dolayı teşekkürü borç bilirim.”

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!