Sakarya Detay Haber
Fuat Özgen

ŞİMDİ OLMA ZAMANI

ŞİMDİ OLMA ZAMANI
Bu haber 09 Temmuz 2018 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

24 Haziran 2018… Bir tarafta pervasızca ve hayasızca “Yalan” pazarlayanlar, bir tarafta “Millet”. Teröriste peşkeş çektiler, bu nasıl “Zillet”! Omuz verdiler, omuzları kırılasıcalar hainliğe! Ama gördü millet, vurdu millet… Hem de “Gavura” vurur gibi!

24 Haziran… Afganistan, Pakistan, Suriye, Gazze, Sudan… Dua dua yükseldiler göğe, Rahmet-i Rahman rahmet kıldı duaları, indirdi yere. Filistinli Cesur Kız Ahed Et-Tamim’in minik ellerindeki taşlar, elleri gibi büyüdü o gün, indi küffarın üstüne. Melek yüzlü, Züleyha yüzlü, Hatice Validemiz yüzlü şehit Esma Biltaci’nin gülen yüzü sardı dört bir yanı. Küçücük bedenlerinde kocaman yürekler taşıyan Gazze’nin çocuklarının korkusu, daha da büyüdü lanetli Siyonistlerde. Almanya’nın, Fransa’nın, Avusturya’nın, Amerika’nın gurbet ikliminde, vuslatla buluşturmadıkları kalptaşlarımız, sandıkta buluştu liderleri ile… Hem de sevgiliye koşar gibi!

15 Temmuz ihanetinin sahiplerine halisten bir demir yumruk çıktı sandıktan. Öyle bir yumruktu ki bu; önce sözde iyileri yere serdi, sonra Pensilvanya titredi. Erol ve Tayyip gülümsedi ümmete ve liderine, Rahman’ın gölgesinden! Ve sanki şu çağrıya cevap verdi tüm şehitler ve yiğitler;

 

“Millet için etti mi ordum sefer,

Kükremiş arslan kesilir her nefer,

Döktüğü kandan göğe vursun zafer,

Toprağa bir damlası boş akmasın.

Âmin! desin hep birden yiğitler,

«Allâhu ekber! » gökten şehidler.

Âmin! Âmin! Allâhu ekber! Allâhu ekber!”

 

O gece kadeh kaldırma hayali kuranlar, gerçeğin kırıcılığına dayanamayıp hem kadehlerini kırdılar, hem de kanattılar yüreklerini. Yıkacakları yollar, köprüler, tüneller yıkılmadı ama, kendi elleri ile kendi “İnsanlık” onurlarını yıktılar. Seçim boyunca yalanla, iftirayla inşa ettikleri küstahlık kaleleri, millete mal olmuş bir yiğitle, milletle yerle bir oldu! Histerik bir şizofreni de başladı o gece, teşhisini kendi kahramanlarının koyduğu, hem de ne şizofreni! Kaçtıkları gerçekle önce sonuçlarda karşılaştılar, sonra kendi ütopyalarında kaçırdıkları liderleri ile ekranlar önünde… Tedavi olurlar mı bilinmez ama, iflah olmaları çok zor herhalde…

Şimdi şükür ve tedbir zamanı. Aynı zamanda çok çalışmalı. Çünkü, küffarın yoktur dini, imanı!

Şimdi “Olma” zamanı. Kıyı, köşe temizlenme ve arınma zamanı! Rehavete değil, letafete talip olacağız. Kırmayacak, onaracağız. Ben diyene kapı gösterecek, biz diyeni baş tacı edeceğiz. Büyük Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz.

Ve bugün 9 Temmuz… “Bu millet ürkek, korkak, kaçak bir millet değil. Bu millet başka bir millet, tanımlanamaz. Bu millet alnından öpülesi bir millettir. Evet böyle bir milletin evladı olmaktan gurur duyuyorum.” diyen bir dünya lideriyle biz daha yeni başlıyoruz! Geleceğe cüret ediyoruz!

Evet, şimdi Türkiye vakti vesselam!

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!