Sakarya Detay Haber
Rahim Varol

YANDAŞ SENDİKA BAŞKANI, İL MÜDÜRÜNE SARMIŞ

YANDAŞ SENDİKA BAŞKANI, İL MÜDÜRÜNE SARMIŞ
Bu haber 26 Haziran 2018 - 12:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal medyada SGK İl Müdürüne veryansın edip gereksiz paylaşımlar yapmış .Bir paylaşımındada Kamu Sen üyelerinden bahsetmiş.Sen önce Kamu Sen üyeleri derken bile önce abdest al. SGK İl Müdürünün bir yanlışı var ise önce çık karşısına konuş tek derdin yetkiyi katbetmek (müdür size üyemi yapacaktı daha öncekiler gibi) ve SGK Müdürünü güdememe derdi .Biz bütün müdürlerden şunu istedik .Sendikal ayrım yapılmasın dedik.İl Müdürüne bu güne kadar bizde sorunlar için çıktık ama işine karışmadık.Senin istediğin İl Müdürü benim dediğim her şeyi yapsın çünkü bundan önceki müdürleri istediğiniz gibi siz yönettiniz.

SGK MÜDÜRÜ SENDİKAL AYRIMCILIK YAPMADIĞI İÇİN ARKASINDAYIZ

İlk geldiği günden bu yana istediğimiz zaman iletişim kurduk yanlış tutumu olduğunda gittik bu tutum yanlış dedik.Sorun var ise çözümünüde söyledik.Ancak hiçbir zaman kapı yüzümüze kapanmadı .Temsilcilik odası istediniz aldınız daha neyin peşindesiniz.

AÇIKÇA SÖYLE, NE İSTEDİN DE YAPMADI BÖYLE BİR YÖNTEME BAŞVURDUN?

Sendika olarak sosyal medyadan yanlış yapan bürokratları bizde yazıyoruz kamu oyu ile paylaşıyoruz ama biz kamu çalışanına yapılan yanlıştan dolayı yapıyoruz müdürleri biz yönetelim edası ile değil. Siyasi bir takım söylemler ile sen bir il müdürünün alınması için siyasilere çağrı yapıyorsun bu güne kadar memur için ne yaptın hangi üyene ne kadar sahip çıktın işin gücün sendikacılık değil siyaset.Senin sahibin kamu çalışanlarıdır.Sende kamu çalışanlarına sahip çıkacaksın .Bırak siyasi ağızları. Sgk Müdürü ilk atandığında etrafında peşrev çektiniz.Baktınız olmadı kurum başkanına şikayet ettiniz.Sizin olumlu olumsuz her dediğinizi yapsaydı bazı bürokratlar gibi sesiniz hiç çıkmazdı. İl Müdürü eğer sendikal ayrım yapıyorsa gel karşısına beraber dikilelim .Sorunları dinlemiyorsa gel karşına beraber dikilelim siyasete şikayet etmeyi görev edinmişsiniz.Mobing yapıyorsa gel beraber gereğini yapalım.Gereksiz paylaşımlar ile bir yere varamazsın.Hele bu saatten sonra hiçbir il müdürünü yönetmeye kalkamazsın. İşin olan sendikacılığı yapacaksan yap sağa sola kıvranma siyasetide çok seviyorsan istifa et memurluktan sendikacılıktan siyaset yap. Senin sahibin sadece kamu çalışanlarıdır. O koltukta oturduğun sürece hizmet etmektir.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!