Sakarya Detay Haber
Turan Ateş

AK PARTİLİLERE YAPILAN “ÇİRKİN” SALDIRI

AK PARTİLİLERE YAPILAN “ÇİRKİN” SALDIRI
Bu haber 14 Haziran 2018 - 21:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Urfa-Suruç’da meydana gelen siyasi amaçlı CİNAYET….AKP.lilere yapılan SALDIRI Çok ÇİRKİN….Tasvip edilemez….
Bu olayın arkasında; Bölgenin FEODAL Yapısından kaynaklanan BÖLGESEL bir OLAY olabilir mi?…Olabilir….Ama…Yansıyan söylentiler; SİYASİ amaçlı….
HDP.lilerden AKP.lilere yönelik saldırı….
Başta Cumhurbaşkanı Adaylarımız olmak üzere; tüm siyasi partili adaylarımızın çok dikkatli ve de duyarlı olmaları gerekir….

Birkaç gündür sosyal medyada ve sayfalarımıza da atılan bazı VİDEOLAR var….Sayın Cumhurbaşkanı Adayı ve mevcut Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN’nın beyanları ve AKP.lilere yönelik açıklamaları….
” HDP.nin üzerine gidiniz ve Seçim BARAJI ALTINDA BIRAKINIZ….”
Bu beyanat doğru mudur? Bu ülkede montajların yapıldığı bir dönemde Sayı ERDOĞAN’ın Videosu bir MONTAJ da olabilir…
Ancak; Devletin İstihbaratı, Emniyeti ve Savcıları var…Bu konuyu araştırıp, ortaya koyabilirler….
Ben, kendilerini bu konuda göreve davet ediyorum…

Bu OLAY; HDP.yi Parlamento dışı bırakmak isteyen siyasi düşünce taraftarının işine yarar. HDP.nin Yönetim Kadrosu böyle bir olayın olmasını asla istemezler….
Ancak…Bu OLAY; Seçim Sürecinde dahada hızlanacağı ve Ülkemizin ORTADOĞU Ülkelerinde önü alınamayan İSLAMİ ve BÖLÜCÜ TERÖR Örgütünün EYLEMİ olacağı endişesi oluşturulmak istenmektedir.
Özellikle de ; OY VERME GÜNÜ;Sandık Başlarında daha üzücü olayların oluşacağı endişesi taşınmaktadır.
Devletin Birimleri ve özellikle de SEÇİM GÖREVLİLERİ….SEÇİM HAKİMLERİ daha duyarlı olurlarsa; bu Olaylardan kimse de Nemalanamayacaktır….
Seçim Görevlileri TARAFSIZLIK İLKESİ içinde ; Yasal Kurallardan ayrılma olmazsa; SEÇİMLER ve SONUÇLARI kimseden bir endişe yaratmaz.

Ben yıllarımı SEÇİM HAKİMLİKLERİNDE Geçirdim…. Deneyimlerin ışığı ile konuşuyorum…Bu günden itibaren Seçimlerin her türlü Güvenliği için; Ülke genelinde YETKİ-GÖREV YSK.nındır. İllerde İL SEÇİM Kurulunun, İlçelerde İLÇE SEÇİM KURULUNUN ….Sandık Mahallinde ise; Sandık Başkanlarınındır…
İşte ; Görevlilerimiz bu YETKİ-GÖREVLERİNİ Yasal yollardan TARAFSIZ olarak yürütebilirlerse; Seçimlerden korkulan sıkıntılar olamaz….
Hafta içinde SEÇİMLERİN GÜVENLİĞİ ve SEÇİM Görevlilerinin sorumluluğu yönünden kapsamlı bir AÇIKLAMAYI; bu sayfadan kaleme alacağım….

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!