Sakarya Detay Haber

ARSLAN, HARMANLIKSPOR’A ZİYARETE GİTTİ

ARSLAN, HARMANLIKSPOR’A ZİYARETE GİTTİ
Bu haber 12 Haziran 2018 - 16:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren İYİ Parti milletvekili adayı Aydoğan Arslan Harmanlıkspor’u ziyaret etti.

Müdavimlerinden olduğu Harmanlıkspor camiası tarafından ilgiyle karşılanan Arslan, bu camiaya güveniyorum, diyerek destek istedi. Bu seçimin diğerlerinden farklı olduğunu dile getiren Aydoğan Arslan, Türkiye’nin içinde bulunduğu koşullar bizi, ideolojik farklılıklarımızı bir kenara koyup, müştereklerde buluşmaya, birlikte tavır göstermeye zorladı. İyi de oldu, vatan ortak noktasında buluştuk, kucaklaştık. Bu seçimde Türkiye ve siyaset normalleşir, parlamenter sistem geri gelir, kuvvetler ayrımı yerine oturursa, sonraki süreçte yine ideolojik rekabetimiz sürer ama artık hiç kimsenin eskisi gibi kavga edeceğini sanmıyorum. Çünkü bizim kavga etmemizle, bizi kavga ettirenlerin nelerden nemalandığını bu süreçte gördük ve artık uyandık, dedi.

Aynı akşam Serdivan Kemalpaşa Mahallesini ziyaret edip seçim çalışmalarını sürdüren Aydoğan Arslan, vatandaşlara bu seçimde sandığa giderken parti taassubunu bir kenara bırakın, ülkemizin içinde bulunduğu şartları gözünüzün önüne getirin, böyle devam mı etsin yoksa son mu bulsun diye sorun kendinize ve öyle bir tercih yapın ki vicdanınız müsterih olsun, dedi. Bu seçimde partileri değil zihniyeti oylayacağız, yaşanları oylayacağız diyen Arslan konuşmalarını şöyle sürdürdü; “Bu seçim, kamuda her türlü hakkı yenenler ile o hakkı yiyenler arasında geçecek. Bu seçim, eşi 1 yıla yakın işsiz kalan ve aylarca kirasını ödeyemeyen, çocuklarının üşümesine dayanamayıp, saç kurutma makinesini çalıştırdıktan sonra yan odada intihar edenler ile yandaşlarına bedava kömür dağıtıp oy toplama peşinde olanlar arasında geçecek. Bu seçim, İşyerlerini kapatmak zorunda kalan esnaf ile sıfırdan gelip paraya para katanlar arasında geçecek.

Bu seçim, atanamayıp intihar eden, cebinden sadece 6 lira çıkan öğretmen adayı ile devlet imkanlarını kendisine ve akrabalarına çevirenler, muslukları yandaşlarına akıtanlar arasında geçecek. Bu seçim, ülkenin fabrikalarını satanlar ile onların satılmasına mani olmak için mücadele edenler arasında geçecek. Bu seçim, okullarını bitirip senelerce boş gezenler ile iktidar kontenjanından iş bulanlar arasında geçecek. Sandığa giderken, bizim parti kazansın da ne olursa olsun diye değil, bu tabloyu nasıl değiştirebiliriz anlayışıyla gitmemiz gerekiyor.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!