Sakarya Detay Haber

Amaç Rengârenk Bir Karasu…

Amaç Rengârenk Bir Karasu…
Bu haber 02 Haziran 2018 - 20:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan İspiroğlu; “Amacımız Karasu’yu Rengârenk Bir Görüntüye Kavuşturmak”

“Her Mevsimi Ayrı Güzel Karasu”

Karasu’nun caddeleri, kavşak, park ve yürüyüş yolları, her yıl yaz aylarının başlarında zarafetin simgesi olan rengârenk çiçeklerle bir başka güzelliğe bürünüyor.

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından toprakla buluşturulan renk renk çiçekler İlçenin park, yeşil alan, meydan, bulvar ve caddelerin yan bantları ile orta refüjlarını, adeta çiçek bahçesine dönüştürerek insanları büyülüyor.

“Rengârenk Çiçekler”

Karasu Belediyesi ekipleri, havaların ısınması ile beraber park ve bahçelerde yaz sezonu hazırlıklarını başlattı. Karasu’yu rengârenk çiçeklerle donatan ekipler, uzayan otların kesimlerine, ilçe genelindeki ağaçlardaki zararlı böceklere karşı ilaçlamalarına ve çevre düzenleme çalışmalarına kapsamlı bir şekilde hız verdi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “İlçemizin vitrini olarak adlandırdığımız belirli bölgelere mevsimlik çiçek dikimlerimiz başladı ve titizlikle devam ediyor. Yaz sezonunun gelmesi ile beraber Karasu’ya misafirlerimizin geleceğini düşünerek, onlara daha temiz ve daha güzel bir Karasu sunmak için çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan daha güzel ve daha temiz bir Karasu için çevre temizliğine karşı daha duyarlı olmalarını rica ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!