Sakarya Detay Haber
Rahim Varol

SEÇİM MANİFESTOSUNDA MEMUR NEDEN YOK?

SEÇİM MANİFESTOSUNDA MEMUR NEDEN YOK?
Bu haber 09 Mayıs 2018 - 7:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SEÇİM MANİFESTOSUNDA MEMUR NEDEN YOK? SAYIN CUMHURBAŞKANIM..?

Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim manifestosunda memur neden yok?Sorusu kafalarda değişik yorumlara sebep oluyor yani memurun gözden çıkarıldığının bir göstergesi gibi görünüyor.Oysaki ülkemizde insanların doğumundan ölümüne kadar insanlara hizmet eden 3-3,5 milyon memurun hiç mi sorunları yok.

SAYIN CUMHURBAŞKANIM MEMUR MANİFESTOYA GİRMEK İSTİYOR

1.Memurun iş güvencesine asla dokunmayacağız.Tüm kamudaki sözleşmelileri kadroya alacağız. 2.Memuru ilk 5 yılında uzman yardımcısı yapacağız 5 yıl sonrası uzman kadrosu vereceğiz.(katsayı ve maaşı değişecek) 3.10 yılını dolduran tüm kamu çalışanlarına yeşil pasaport vereceğiz. 4.Memuru vergi diliminden kurtaracağız. 5.Memurun iş yükünü azaltacağız. 6.Tüm memurları açlık ve yoksulluk sınırından kurtararak daha yüksek maaş vereceğiz. 7.Liyakata dayalı atamalar yapacağız. 8.Tüm memurlara özelikle(can güvenliği olmayan ,sağlıkta dahil yıpranma)5 yıl erken emeklilik vereceğiz. 9.Emeklilik yaşını 55 e indireceğiz. 10.Emeklilikte memurun maaşını düşürmeyeceğiz. 11.Memurun sendikal haklarını geliştireceğiz. 12.Yardımcı hizmetler çalışanlarını gih sınıfına alacağız. 13.Memur kamu hizmeti görüyor vekillerin birçok , sosyal, ekonomik haklarından da faydalandıracağız. 14.Atamalarda kolaylık sağlıyacağız.

BU MANİFESTOYA KARŞI ÇIKACAK BİR MEMUR YADA BİR SENDİKACI , BİR BÜROKRAT VARSA ALNINI KARIŞLARIM. BEN BU SENDİKACILIĞI BUGÜN İTİBARI İLE HEMEN BIRAKIRIM.

Evet Sayın Cumhurbaşkanım bu maddeleri seçim manifestonuzda tüm kamu çalışanları uygulamak üzere görmek istiyoruz.Bu maddeleri manifestonuza alın açıklayın seçim öncesi bir khk ile uygulamaya sokun 3-3,5 milyon memurun hayır duasını alın.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!