Sakarya Detay Haber
Serpil Başer

Verelim Mehteri, Başkan Geliyor…

Verelim Mehteri, Başkan Geliyor…
Bu haber 19 Nisan 2018 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kadın olduğumuz için mi kimse bizi dikkate almıyor. Erken seçim olacak , olmalı, olmak zorunda dedım. ”Yok” dediler ”Mümkün değil olamaz, senin de aklın ermez bu işlere” dediler.Peki şimdi ne oldu ”Erken seçim”….. Kesinlikle katılıyorum size , aklımın ermediği doğru, bu ” Çok erken seçime” … Bir iki ay bir sapma oldu … Ama erken seçim oldu.
Sn Devlet Bahçelinin teklifi üzerine yapılan görüşme sonrası Cumhurbaşkanımızın aldığı erken seçim kararı vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Aklımızın bir köşesinde sürekli dolaşan seçim seslerinden bir an önce kurtulmak en iyisiydi. Zaten olacak bir şeyi ertelemek bekletmek manasızdı iyi oldu.
Çayı koyun yeniden başlıyoruz. Ak Parti Ailesi olarak biz her daim seçime  hazırız. Her zaman sahalardaydık, hakla iç içe olunması gereken yerde, o yüzden vaktin bizim için çok önemi yok tüm tedbirlerini aldıysan depremden korkmasın ..
Allahın izniyle Reisi ”BAŞKAN” yapacağız. Yine heyecanlı, neşeli, huzur dolu bir seçim çalışması içinde sahalarda olacağız.
Zafer inananlarındır diyerek, 24 Haziran akşamı Başkanımızın balkon konuşmasını dinliyeceğiz.
Şimdiden aday adayları çıkmaya başladılar, iyiki ”Erken seçim” olmuş yoksa Martı kim ? Nasıl? beklerdi. Şimdiden tüm aday adaylarına teşkilatımızın tüm mensuplarına gönüldaşlarımıza diğer partili arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Vatandaşlarımızında 24 Haziran günü oylarını bağlı bulundukları sandıklarda kullanarak en önemli vatandaşlık görevlerını yerine getirmelerini  önemle rica ediyorum.
Yaşadığımız günler birliğimiz, diriliğimiz,  güvenliğimiz, geleceğimiz için çok önemli, kaybedecek zamanımız yok.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bu süreçte her zamanki gibi yedi yirmi dört çalışacak olan güvenlik güçlerimize, basın mensuplarımızada kolaylıklar diliyorum.
Verelim Mehteri, Başkan Geliyor….. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!