Sakarya Detay Haber

Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ettiler

Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ettiler
Bu haber 17 Nisan 2018 - 11:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demokrat Parti (DP) Sakarya il Başkanı İsmail Ergül ve yönetim kurulu üyeleri, Mart ayında yapılan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi olağan genel kurulunda tekrar seçilen şube başkanı Erol Demir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette DP Başkan Yardımcısı Cengiz Karabaş, yönetim kurulu üyeleri Ekrem Birer, Erol Eyüpler, Ahmet Uzun, Geyve ilçe başkanı Basri Bölükbaş da hazır bulundu.

Yeni görevlerinde başarılar dileyen DP il Başkanı İsmail Ergül, “Gazilerimiz ülkemizin olduğu gibi bizim de baş tacımız. Milletin gönlünde daima farklı bir mertebededir.  Ayrıca böyle güzel bir hizmet binayı kavuşturan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na sizlerin huzurunda teşekkür dileklerimi sunuyorum. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda ederek mücadele veren siz kahraman gazilerimizin her zaman yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir, ise şehit aileleri ve gazileri adına, Demokrat Parti Sakarya teşkilatına teşekkür dileklerinde bulundu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!