Sakarya Detay Haber

ÖĞRENCİLER BAŞKANA TEŞEKKÜRE GİTTİ

ÖĞRENCİLER BAŞKANA TEŞEKKÜRE GİTTİ
Bu haber 21 Mart 2018 - 10:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karasu Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu Müdürü Ayhan Alıkçı, Okul Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Fatih Sultan Mehmet Orta Okulundan gelen heyet, okullarında yapılan çevre düzenleme çalışmaları nedeniyle Başkan İspiroğlu’na teşekkür ettiler.

Başkan İspiroğlu’a çiçek sunan okul aile birliği; “Sayın Başkanım, okulumuzda geçtiğimiz günlerde çevre düzenlemesi yaptırdığınız için ve daha sağlıklı koşullarda eğitim almamıza katkı sağladığınız için size ve belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, okul yönetici ve aile birliğine, ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu belirtti. Karasu Belediyesi olarak, okulların taleplerini mümkün olduğunca yerine getirmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Mehmet İspiroğlu; “Karasu Belediyesi olarak ilçemizde yürütmek zorunda olduğumuz hizmetlerin yanında, ilçemizde bulunan tüm resmi dairelere ve okullara imkânlar ölçüsünde yardımcı oluyoruz. Fatih Sultan Mehmet Orta Okulumuzun bahçe içerisinde zamanla deforme olan kısımlar vardı. Titiz bir çalışma ile bu sorunu ortadan kaldırdık. Çalışmalarımız her geçen gün devam edecektir. Ziyaretlerinden dolayı okul idarecilerimize ve okul aile birliği üyelerimize teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!