Sakarya Detay Haber

Dokumacı kongre sonrası son sözünü söyledi

Dokumacı kongre sonrası son sözünü söyledi
Bu haber 06 Mart 2018 - 20:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İyi Parti Sakarya İl kongresinde başkanlığa aday olan, ancak kongre günü adaylıktan çekilen Serdip Dokumacı’dan kongre sonrası bir açıklama daha geldi.

Dokumacı sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“KONGRE İLE İLGİLİ SON SÖZÜM”

“Pazar günü yapılan kongremiz ile ilgili son sözümdür;
Ben ve arkadaşlarım koltuk uğruna bu yola çıkmadık;bizler vatan,bayrak sevdamız ve çocuklarımızın geleceği için İYİ partideyiz,bu yoldayız.

Partilerin kuruluşları sancılıdır,şahsıma ve arkadaşlarıma yapılan birçok haksızlığa,adaletsizliğe rağmen,Sakarya’daki sıkıntılı yönetim şekline rağmen davamız ve partimiz uğruna aday olduğumuz koltuğa hiç düşünmeden tekmeyi vurmayı da biliriz.İnşallah herkes bu yaşananlardan ders çıkarır da ,partimiz Sakarya’da layık olduğu yerlere tırmanır.

“SON GÜLEN İYİ GÜLER”

Sağ da sol da kıs kıs gülenler,partimizde o kadar cesur,o kadar delikanlı adamlar var ki,bugün kendi aramızda bazı sorunlarımız olsa da ,yarın dava uğruna hepimiz sahada olacağız.Unutmayın son gülen İYİ gülermiş.

Seçilen başkan ve yönetici arkadaşlara başarılar diliyorum.Bizler İYİ partiliyiz,mevzumuz vatan gerisi teferruat diyorum,sağlıcakla kalın.İnşallah İYİ günlerde görüşeceğiz…”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!