Sakarya Detay Haber

YÖNETİME KIZAN GAZİ İSTİFA ETTİ..!

YÖNETİME KIZAN GAZİ İSTİFA ETTİ..!
Bu haber 05 Şubat 2018 - 1:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği üyesi Fırat Geylan yönetime kızıp üyelikten istifa ettiğini açıkladı. 

“BENİ TEMSİL EDEBİLECEKLERİNE İNANMIYORUM”

Geylan sosyal medya hesabından istifasını duyururken, eski dernek başkanı Hayrettin Kaplan hariç, yönetim kurulu üyelerinin kendisini temsil edemeyeceğine inandığı için istifa ettiğini belirtti. “Üye değilim, ama her zaman şanlı şerefli bir gaziyim” diyen Fırat Geylan facebook hesabından şunları yazdı:

KAPLAN “KARALAMA KAMPANYASI YAPTILAR “

Öte yandan istifa eden Fırat Geylan’ın sosyal medya hesabındaki paylaşımının altına yorum yapan dernek başkanı Hayrettin Kaplan ise yönetim içinde karalama kampanyası yapıldığını öne sürerek şu ifadeleri kullandı:

“BENİ EMİR ERİ GİBİ YÖNETMEK İSTEDİ”

Kaplan Sakarya Detay Haber’e yaptığı açıklamasında ise “Gemişte camiamızdan birinin bayağı canını sıktık, beni yönetemedi, emir eri gibi yönetemedi, yönetilecek kişi için aleyhime çalıştı” dedi.

Kaplan şunları dile getirdi:

“İNTİKAM UĞRUNA CAMİAMIZA FİTNE SOKTULAR”

“ŞEHİTlerimizin emanetleri aileleri ve kahraman gazilerimiz başımızın tacı, lakin bir sepet elmalarda çürük olanlar da var malesef… İftira atarak, yalan söyleyerek ve karalamalarda bulunarak, bir kişinin intikamını almak uğruna camiamıza fitne soktular,ben işimi yaparken onlar bir senedir fitne ateşini körüklediler. Malesef hassas camiamızı  gerdiler, birbirine düşürdüler, dileğim o tarafa oy verenler pişman olmasınlar ,ben rahatladım, kaybeden camiamız oldu.”

YENİ BAŞKAN ÇOLAK OLDU

Öte yandan 3 Şubat günü yapılan seçimde başkanlığa Gazi Mustafa Çolak getirildi.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!