Sakarya Detay Haber

HALKA RAĞMEN EROL’U ATAMADILAR..!

HALKA RAĞMEN EROL’U ATAMADILAR..!
Bu haber 31 Ocak 2018 - 16:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimliğine yapılacak olan atama merakla bekleniyordu. Çünkü atama işi uzadıkça uzamış, adeta yılan hikâyesine dönmüştü.

EROL YERİNE AKYOL 

Başhekimlik görevine Karasu ilçesinin sevilen ve tecrübeli bir ismi olan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Melih Erol’un atanması bekleniyordu. Ancak o göreve Op. Dr. Celalettin Akyol’un atandığı öğrenildi.

KARASULULARIN HİZMETİNE KOŞAN O İDİ

Yapılan bu atama ile Melih Erol’u isteyen Karasulu çok sayıda vatandaşın talebi gözardı edilmiş oldu. Çoğu Karasulu vatandaşı, İstanbul’da çalıştığı özel hastanede ameliyat eden, memleketi Sakarya’ya geldiğinde de köyde bir çok hemşehrisinin sağlık sorununun çözümü için koşturan Op.Dr. Melih Erol’un başhekimlik görevine atanmamış olması bir çok vatandaş arasında tepki ve üzüntüyle karşılandı.

İZLENİMLERİMİZ “EROL”DAN YANAYDI 

Sakarya Detay Haber ekibi bölgede araştırma yapmış ve Karasuluların bu göreve Melih Erol’un atanmasını istediği izlenimini almıştı.

ANKARA’DAN KİM ENGELLEDİ?

Ancak görünen o ki, belgeleri istenmesine rağmen Erol’un değil de, başka bir ismin başhekimlik görevine atanmış olmasının ardında, çok kereler yazıldığı gibi “Ankara’dan bir engelleme” iddialarının yattığı kesin gibi görünüyor. Şimdi Karasulular “Melih Erol’un atanmasını istemeyen ve engelleyenler kim?” sorusunu soruyor.

“SİYASİLERİN OYUNCAĞI MI OLSUN?”

Aynı vatandaşlar, “İşini ehline vermek gerek. Siyasilerin oyuncağı olacak bir hastane mi, yoksa halka hizmet eden bir hastane mi istiyorlar anlamadık, gitti” yorumunu yapıyor.

:

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!