Sakarya Detay Haber
Serpil Başer

ZEYTİN DALI 

ZEYTİN DALI 
Bu haber 24 Ocak 2018 - 13:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bu bir tatbikat değildir, AFRİN…
Yedi düvele karşı verdiğimiz bir savaştır. Ülkemizi korumak adına milletimizin güvenliği için sınırlarımızı temizlemeliyiz. Teröre hiç bir zaman göz yummadık, bundan sonrada asla göz yumamayız. Öyle canları istediği zaman gelip kendilerini patlatamayacaklar! Oraya buraya saldıramıyacaklar! Benim masum vatandaşımı öldüremiyecekler! Malımıza mülkümüze zarar veremiyecekler! Asla müsaade etmeyeceğiz sonucu ne olursa olsun, ne pahasına olursa olsun. Mehmedim; sen nasıl korkusuz Şehadete yürüyorsan merak etme , hainler de olsa içimizde bizler de sizinle ölümüne varız her yerde. Ölüm gelecek elbet bir gün ama hasta ederek ama kazayla beraber, varsın ŞEHİT olsun  anlımda kader.
Hiç kimse cennete girdikten sonra , bütün dünyaya sahip olsa bile tekrar dünyaya dönmek istemez, yanlız şehitler erdikleri nimet sebebiyle dünyaya dönüp on defa şehit olmayı arzu ederler.
Şehitmi düştü ASKER ?
CENNET koktuda her yer.
 ”Biz aşkı vatan için canını verenlerden öğrendik”. dedi Musa… Vasiyette yazdı bıraktı öleceğini biliyor gibiydi arkadaşına… Ah şehidim sizler varken sırtı yere gelirmi bu vatanın .
Dünya oldu bir kaynar kazan , kimi bulduğunu atıyor içine,  kimi karıştırıyor iyice girsinler diye birbirine .
Güçlendikçe Türkiye , kuduruyorlar seyrettikçe. Devran hep böyle dönmezdi , mazlumun müslümanın hakkını biri koruyup kollayacaktı. Zorlarıda bu işte. Terör olayları olunca devlet nerede , niye engelleyemedi diye sokağa dökülen çapulcular , terörü yok etmek için sınır ötesi harekete geçince asker, yine dökülüyorlar sokağa bu seferde savaşa hayır diye. KARDEŞİM! diyorum  size yinede, derdiniz ne ! Ne ! istiyorsunuz neeee söyleyin hele. Her seye muhalifsiniz belli ki devletten, milletten, memleketten memnun değilsiniz çıkıp defolup gidin, ne bekliyorsunuz öyleyse.
Korkutamazsınız, yıldıramazsınız, darbeye karşı durmuş bir milleti susturamazsınız . Siz hala Türklerin kim olduğunu anlıyamamışşınız yakında anlarsınız.
Devletin imkanlarından faydalanacaksın sonrada sosyal medyada çığırtkanlık yapacaksın. Bunları tek tek toplayacaksınız.  Adam ”Afrin’e girin öbüse oturacağım” diyor, şunu da biri oturtsada merakı gitse. Çok üzülüyorsanız buyurun Afrin orada gidin destek olun ABD gönderdi bol bol silah, bir ucundanda siz tutun. Mehmedim nasıl vuruyormuş canlı şahidi olun.
Allah akıl fikir versin size insan nasıl nankör oluyor, kendi evini barkını ateşe verince zararı kime dokunacak sanıyorsun EY SAF  KARDEŞİM.Erdoğan gitse diye çok beklersiniz , hepinizin hakkından geleceğinin farkındasınız o yüzden bu telaşınız . Fragmanı seyrediyorsunuz Hanımlar Beyler bizi izlemeye devam edin. DAHA YENİ BAŞLIYORUZ……
Aşk güzeldir karşılığı varsa.
Ama karşılıksız da sevilir
Karşısındaki VATANSA…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!