Sakarya Detay Haber

UTANÇ VERİCİ O OLAYDA HESAP GÜNÜ GELDİ

UTANÇ VERİCİ O OLAYDA HESAP GÜNÜ GELDİ
Bu haber 24 Ocak 2018 - 23:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tabletini satmak bahanesiyle iletişim kurduğu ortaokul öğrencisini, çalıştığı halk otobüsüne bindirip tecavüz eden 65 yaşındaki emekli belediye çalışanı Ş.D.’nin yargılanmasına yarın başlanacak.

Sahip çıkalım

Arifiye’de ortaokul öğrencisine tecavüzle suçlanan Ş.D’nin yargılanmasına Sakarya 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yarın saat 09.30 ‘ da başlanılacak. Sakarya Kadın Platformu, duruşma öncesinde basın açıklaması yapacak. Sakarya Kadın Platformu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, tüm Sakaryalıları aileye ve çocuğa sahip çıkmaya davet ederken, Ş.D.’ye en ağır cezanın verilmesini istediler.

Olay

Arifiye’de belediyeden emekli olan ve otobüslerde şoförlük yapan Ş.D. adlı kişinin,  ailesi yoksul olan ortaokul öğrencisi M.E. ile 21 Ekim’de, 2 ay önce ablasının hediye ettiği tableti satmak istedi. Tek başına Arifiye’de dolaşırken, kendi mahallelerinde otobüs şoförlüğü yapan Ş.D. ile karşılaştı. Ş.D. tabletini satın almak bahanesiyle küçük kızı otomobiline aldı. Kalaycı Mahallesi’nde fındıklık olarak bilinen alanda da tecavüz etmişti.

Devlet korumasında

Olay, M.E’nin öğretmenine anlatarak yardım istemesiyle ortaya çıkmıştı. Gözaltına alınan Ş.D. tutuklanarak cezaevine konulmuştu.  Küçük kızın inşaatlarda çalışan babasının yıllar önce yaşamını yitirdiği, ailenin bazı çocuklarını devlet korumasına vermek zorunda kaldığı belirtilmişti.

Medyayazar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!