Sakarya Detay Haber

YALÇIN’IN BEŞİKTAŞ HAYALİ GERÇEK OLUYOR..!

YALÇIN’IN BEŞİKTAŞ HAYALİ GERÇEK OLUYOR..!
Bu haber 11 Ocak 2018 - 0:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaşayan serebral palsi hastası 18 yaşındaki Yalçın Gönüllü, Sakaryalı Sedat Peker’in duyarlılığı sayesinde hayaline kavuşuyor.

BİR HASTAYA DAHA UMUT OLDU

Çok sayıda engelli ve hastaya el uzatıp yardım eden ve sosyal medya paylaşımlarında “Bir Umuttur Yaşamak” sloganını kullanan Peker’in sosyal medya sorumlusu Ferhan Akay bu kez de bir hastanın hayalini gerçekleştirmek üzere kolları sıvadı.

SAKARYA DETAY HABER DEVREYE GİRDİ, AKAY ADIM ATTI

Yalçın Gönüllü, bir an evvel sağlığına kavuşup, taraftarı olduğu Beşiktaş’ın maçını canlı izlemek ve ünlü oyuncu Quaresma ile tanışmanın hayaliyle yaşarken, Sakaryalı Sedat Peker’in sosyal medya sorumlusu Ferhan Akay, Sakarya Detay Haber İmtiyaz sahibi, gazeteci Hülya Sürücü’nün ricası üzerine olaya el attı. Akay, Beşiktaşlı Sinan Engin’e ulaştı ve Ondan Yalçın’ın hayalinin gerçekleşmesi konusunda ricacı oldu.

SİNAN ENGİN’DEN GÜZEL HABER

Engin’den gece saatlerinde sevindirici bir haber geldi. Ferhan Akay’a maçlar başlar başlamaz Yalçın Gönüllü’nün hayalinin gerçekleşeceği sözünü veren Sinan Engin, yakın zamanda genç hastanın yüzünü güldürecek.

İşte Detay Haber-Ferhan Akay-Sinan Engin paylaşımları…!

ÖZEL HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!