Sakarya Detay Haber

DAL VE EKİBİ BAŞKANA GİTTİ

DAL VE EKİBİ BAŞKANA GİTTİ
Bu haber 05 Ocak 2018 - 11:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dursun Ali Dal Başkanlığındaki yeni ilçe yönetimi Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli için birlikte el ele çalışacağız, dedi.

Yeni seçilen Ak Parti Ferizli yönetimi, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a yaptıkları ziyarette, belediyenin hizmetlerini takdirle karşıladıklarını, bundan sonraki yapılacak hizmetlerde her zaman destek olacaklarını söylediler.

İlçe Başkanı Dursun Ali Dal şunları kaydetti;

Sayın Belediye Başkanımız ilçemize önemli hizmetler sunmuştur. Büyük hizmetler kazandırma adına süreklide mücadele içerisindedir. Kendilerini ilçeye yaptığı güzel hizmetlerinden ve büyük hizmetler noktasında vermiş olduğu azimli mücadelesinden dolayı kutluyoruz.

Bizlerde Ak Parti Ferizli teşkilatı olarak ilçemizde, Ferizli’mize yakışır güzel bir yönetim oluşturduk. Biz iktidar partisiyiz ve bunun hakkını vereceğiz. Yönetimimiz de ki çalışkan ve değerli arkadaşlarımızla beraber bizde belediye başkanımızla el ele inşallah daha güzel hizmetler yapacağız, dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Bizler bir aileyiz. Ak Parti ailesiyiz. Halkımız bizi hizmet için seçti. Tüm Enerjimizle halkımıza hizmetlerin en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Kalkınmış ve örnek bir Ferizli için el ele verdik birlikte çalışacağız. Birlikte güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız. Yeni ilçe yönetimimiz ilçemize Hayırlı olsun. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!