Sakarya Detay Haber
Rahim Varol

SİZ KİMSİNİZ?

SİZ KİMSİNİZ?
Bu haber 04 Ocak 2018 - 8:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kamu kurumlarına yeni alınan memurlara giderek sizi işe biz aldırdık sizlerin referansı biziz, bizim sendikaya üye olun diye söylemlerde bulunulduğu duyumlarını almaktayız .Daha öncede aynı şekilde şehit yakınları bizim sayemizde iş başı yaptınız diye söylemlerin olduğu duyumu gelmişti. Ayrıca 4-c li arkadaşlarında işini biz hallettik sözleri söylenmeye başladı.Siz bu güne kadar hangi memurun hakkını masada alabildiniz. Attığınız imzaya bile sahip çıkamadınız.

ŞİMDİ BU SÖYLEMLERE, DUYUMLARA MALUM SENDİKACILAR MI ,CEVAP VERECEK ,YOKSA SİYASİLER Mİ YADA YETKİLİLER Mİ?

Ben malum sen lilere soruyorum .Bu yaptığınızın aynısını kişiliğini koltuktan alanlar,karakteri bozuk olanlar ancak bu söylemler ile üye yapmaya çalışırlar. Birde kurumlarda müdürlere kafa tuttuklarını dahi utanmadan söylerler .Müdürlerden üye yapmalarını isterler. Utanmadan birde partiye sizi şikayet edeceğiz diye söylemden bulunuyorlar. Hiçbir siyasi ve bürokrat memura nereye üye olması gerektiğini işret edemez. Bu suçtur. Siz kimsiniz de yeni işe alınan memurlara sizin referansınız biziz diyebiliyorsunuz. Kamu kurumları babanızın bakkal dükkanımı. Siz kimden böyle bir yetki aldınız? Sizde hiç mi utanma yok. Adam gibi sendikacılık ne zaman yapacaksınız .Bu yaptığınız mobing e giriyor tehdide giriyor. TCK 118 Maddesi açık. Şehit yakınlarına da aynı sözleri sarf eden bu karakter yoksunları siz diyet mi ödediniz de böyle konuşuyorsunuz .Vatan için yakınını kaybedene bu sözleri söylemek hangi insanlıkta var. Ayrıca 4-C liler dua etsin devlette işe girdiler sözünü unutanlara hatırlatırım siz sendikaya üye bile olamıyorsunuz sizinle ilgilenemeyiz sözünü hatırlatırım tekel işçilerinin eylemine malum sendika bizi 4-c ilgilendirmiyor sözünü hatırlatırım.

Memuru masada %4+% 3.5 lara nasıl teslim ettiğinizi hatırlatırım. Beceriksizliklerini kurum müdürlerine yansıtarak Ankaralara kadar şikayetlerinizi hatırlatırım. Yakın çevrenizdeki akraba bağı olanları sendikayı kullanarak bir yerlerde koltuk sahibi yapmaya uğraş verdiğinizi hatırlatırım. Liyakat sahibi üyenizin altındaki koltuğu bir yönetim kurulu üyenizin nasıl aldığını ve kendisinin nasıl oturduğunu hatırlatırım. Beni memurlar değil Ankara da yapılan rezidans ilgilendiriyor sözünü hatırlatırım. Ancak bunların tek sorumlusu siz değilsiniz size yüz veren bazı siyasilerde var. Ama bunun birgün bedeli de olur. Allah yaptığınız bu davranışları yanınıza bırakmaz.İlahi adalette gecikme olmaz.

Ya adam gibi sendikacılık yapın yada memurun üzerinden o elinizi çekin. Her devrin adamı olmayın her devirde adam olun

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!