Sakarya Detay Haber

ERCAN’DAN İSRAİL VE AMERİKA’YA TEPKİ..!

ERCAN’DAN İSRAİL VE AMERİKA’YA TEPKİ..!
Bu haber 06 Aralık 2017 - 21:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NİN SAKARYALI GENEL BAŞKANI ERDEM ERCAN, Filistin‘in İngiltere temsilcisinin, Trump’ın Kudüs‘ü İsrail’in başkenti ilan etmesi durumunda şiddetin yeniden başlayabileceği ve Filistinlilerin sokağa çıkacağı uyarısını yapmasını sosyal medyadan yorumladı.

“Sicili kabarık Terör Devleti İsrail ve suç ortağı Amerika’nın İslam coğrafyasına karşı bitmek bilmeyen bir planı ile yine karşı karşıyayız.” diyen Ercan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Her gün zulüm, baskı ve terör Filistin topraklarında kol gezerken Kudüs’ü İsrailin başkenti olarak tanıyacağız açıklaması Din ve vicdan hürriyetine gerçekleştirilen darbedir , Terörün de ta kendisidir.” ifadesini kullandı.

“Filistin ve Filistin’in özgürlüğü tüm İslam aleminin Şeref Meselesidir. Filistin Müslümanların kanayan yarası , yüreğimizdeki sızıdır. Kudüs bütün Müslümanların göz bebeğidir” vurgusu yapan Ercan ayrıca, “Sürecin takipçisiyiz” mesajı verdi.

Dernek Başkanının açıklamasının devamı şöyle:

“ABD’NİN PLANI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

“Sicili kabarık Terör Devleti İsrail ve suç ortağı Amerika’nın İslam coğrafyasına karşı bitmek bilmeyen bir planı ile yine karşı karşıyayız.
Her gün zulüm, baskı ve terör Filistin topraklarında kol gezerken Kudüs’ü İsrailin başkenti olarak tanıyacağız açıklaması Din ve vicdan hürriyetine gerçekleştirilen darbedir , Terörün de ta kendisidir.
Uluslararası Hukuku işlerine geldiğinde tanıyan , işlerine gelmediğinde yok sayan , insanlık suçu işlemekte meziyet sahibi olan , kadın yaşlı çocuk demeden katletmeyi iyi bilen , kanla ve terörle beslenen bu iki devlete tepkisiz kalmak Dilsiz şeytanlık değildir de ya Nedir ?

Tüm ülkeler üzerinde bağlayıcılığı olan BM kararlarına uymayan , İnsan Haklarını hiçe sayan bu iki devlet’e karşı sözde Demokratik vicdanları körelmiş Dünya ülkeleri sessiz kalsa da , BM her zaman ki zulme uğrayanın değil zulme gerçekleştirenin tarafında olsa da , Müslümanlar yani bizler Kutsallarımızın ayaklar altına alınmasına asla sessiz kalamayız.

Beşiklerinde katliama uğrayan , paramparça olan insanlarımızın Din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın kim olursa olsun acısına ortağız Çünkü bizler Devlet-i aliyye-i osmaniyyenin torunları Yüce Türk devletinin fertleriyiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın İslam İşbirliği Teşkilat Liderlerini İstanbul’da toplarız ve Tüm İslam Dünyasını harekete geçiririz çıkışını çok yerinde görüyor ve bu çıkışın sonuna kadar destekçisi olduğunu bildiriyoruz ve Kudüs’ü Terör Ülkesi İsralin Başkenti olarak tanıma kararından vazgeçmezler ise İsrail ile Diplomatik İlişkilerin durdurulmasının atılması gerekilen gerekli bir adım olduğunu savunuyoruz.
Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı olarak tüm neferlerim ile Sürecin takipçisiyiz ve üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız.

Kahrolsun İsrail , Yaşasın Filistin’in Bağımsızlığı ve Özgürlüğü !”

MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE DERNEĞİ
GENEL BAŞKANI

ERDEM ERCAN

Haber Hülya Sürücü

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!