Sakarya Detay Haber
Rahim Varol

MEMURUN ÜZERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN..!

MEMURUN ÜZERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN..!
Bu haber 04 Aralık 2017 - 8:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MEMURUN ÜZERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN..!

MEMURUN DERDİYLE DERTLENİN

İnsanların doğumundan ölümüne kadar her türlü hizmeti gören memur her türlü eziyeti görende memur.

EY MEMUR SEN

MEMUR NE YUNANİSTAN’IN NE DE RUSYA’NIN MEMURU, TÜRK MEMURU TÜRK..!

Memur sen oturuyor toplu sözleşme masasına memuru %4 +%3.5 zamlara teslim ediyor.Sonrada kurumlarda memur neden bizi toplu sözleşme masasında çerez parasına teslim ettiniz sorusuna bir çoğunun ortak sesi Ülkemizin menfaati için cevabını veriyor.Yani memurun ülke sevdalısını bildikleri için böyle bir söylem geliştiriyor.Bunlarda Allah tan hiç mi korkmazlar.İyide memurun alacağı zam ile Ülkemizin menfaatinin ne alakası var .Bu memur Yunanistan’ın memuru değil ,Rusya nın memuru değil.Yani memura verilen her kuruş Ülkemizde harcanıyor .Verilen zam Yunan ile Rusya memuruna verilmiyor.

KOLTUK KAPMACA YARIŞINDA ÖNDELER ALDIKLARI PARA NE KADAR HELAL

Toplu sözleşme masasında helal gıda kullanımı diye bir maddeye imza attılar.Şimdi soruyorum bu sözleşme Rusya da Alman ya da veya Yunanistan damı imzalandı da böyle bir maddeyi sözleşmeye koydunuz.Siz memur ile kafamı buluyorsunuz? Türkiye de kamu kurumlarında haram gıda tüketiliyordu da bizimmi haberimiz yok.

HELAL GIDA YA İMZA AT, SONRA HAK YE ,SONUCUNDA HARAM YE NASIL OLSA ÖLÜM HELAL

Helal gıdaya imza atanlar şimdi size soruyorum . 1-Koltuk kapmaca yarışlarında hakkını yediğiniz memur için ahiret te nasıl hesap vereceksiniz? (her kurumda hakkını yediğiniz memur var) 2-Bir çok kurumda yandaşlarınızın koltuk sahibi olması için ettiğiniz mücadelede listelerde yer alacak memurları nasıl belirliyorsunuz? (kafa kafaya verip liste oluşturmalar) 3-Sadece yandaşlığa dayalı atamalara müdahale ettiğinizde diğer hak eden memurların haklarını yemek hangi din de hangi Müslümanlıkta geçerli? (örnekleri başta gençlik sporda kyk da)Adapazarı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü için uğraş verdiğiniz kişi yada kişiler size kaç üye kazandırdı kyk da müdürlük yaptırılması düşünülen kaymakamlıktaki temsilciniz ) 4-Helal gıdaya imza atıyorsunuz .Hak etmediğiniz koltuklarda aldığınız maaşı nasıl harcıyorsunuz? (hak edilmeyen koltuktan alınan para haram değimli) 5-Yandaşlık liyakatına göre koltuk sahibi olsunlar diye bir tarafınızı yırtarak mücadele ediyorsunuz vebale girdiğiniz gibi yandaşlarınızıda haramınıza ortak ediyorsunuz? (hak yiyerek kaç atama yaptırıp kaç insanın hakkına girdiniz) 6-Kamu kurumlarında görevde yükselme sınavı olmayan kadrolara siyasilere verdiğiniz , kurduğunuz kumpaslar ile atamasını yaptırdığınız kaç yandaşınız var? (kaç yöneticiniz ve yönetici gibi üye yapan kaç omurgasızı müdür olsun diye yırtındınız) 7.Kamu da kullanabileceğinizi zor gördüğünüz kaç bürokratın atamasını engellemeye kalktınız? (Liyakat sahibi olarak ataması yapılan müdürleri yönetemiyeceğinizi anladığınızda ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz) 8-Memur sizin yüzünüzden 2018 e kayıplar ile başlayacak. (yaptığınız sözleşme ortada

İŞİNİZİ YAPIN HELAL E HARAM KATMAYI MARİFET SANMAYIN

Şimdi memur sen in her kademesindeki yöneticiye şunu söylüyorum .Eğer bu yazdıklarımda riya ,yalan,yanlış bir şey var ise Allah beni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Eğer söylediklerim doğru olupta buna itiraz ediyorsanız böyle bir şey yok diyorsanız Allah sizi bildiği gibi yapsın. İktidardaki siyasilerde biz böyle şeylere rıza göstermiyoruz diyorlarsa aynı sözlerim onlar içinde geçerlidir.Kendi alanlarını (siyasi kadrolarda vb. durumlarda)kamu da at koşturan daha düne kadar feto ile kurumlara atamada öncü olan memur sen lilere verdikleri için.Hiç bir iktidar vekil yada yöneticisi sakın bizim bu işlerden haberimiz yok demesin günahı ikiye katlanır. Sizi dinleyerek kamuda atama yapan siyasiler,yarın iktidardan gittiklerinde siyasileri görünce köşe bucak kaçacak olanlarda siz memur senli lersiniz. Dün iktidar sahiplerini sattığınız gibi yarın bu iktidar sahiplerini ilk siz satacak ve tanımayacaksınız. Buradan siyasilerede sesleniyorum. Kamu da size yaptırdıkları atamalarda en az sizde onlar kadar vebaldesiniz. Bu kadrolarda atamalarda komisyon oluşturmalısınız en liyakat lı kişiyi seçmelisiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!