Sakarya Detay Haber
Rahim Varol

MEMURLAR VE EĞİTİMCİLER ŞOKTA!

MEMURLAR VE EĞİTİMCİLER ŞOKTA!
Bu haber 17 Kasım 2017 - 11:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MEMUR İÇİN MASAYA YUMRUĞUNU VURMAYACAKSIN

EYLEM YAPMAYACAKSIN

ATATÜRK VE CUMHURİYET DÜŞMANLARINI SAVUNANLAR,

TÜRK MEMURUNU TEMSİL ETMEYİ HAK ETMİYORLAR

Tokat ilimizde yeni açılan bir İmam Hatip Lisesine, İngiliz mandacısı, Cumhuriyet düşmanı Mustafa Sabri’nin adı verilmiştir. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun tepkiler neticesinde Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçmiş, alel acele Mustafa Sabri yazan okul tabelasını kaldırarak, Liseye terör şehidi bir askerimizin adı verilmiştir.

MEMURLAR VE EĞİTİMCİLER ŞOKTA!

Bu gelişmeler üzerine siyasi iktidarın besleyip büyüttüğü Sendikamsı bir yapı olan Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, bir açıklama yaparak, “Tokat’ta Mustafa Sabri Anadolu İmam Hatip Lisesi tabelasının indirilmesini şiddetle kınıyorum” demiştir. Ali Yalçın sözlerinin devamında ise, “Şeyhülislam Mustafa Sabri Efendi sadece Tokat’ın değil bu milletin, ümmetin bir değeridir. Ondan rahatsız olanlar bilgilerini ve zihinlerini sorgulasınlar. Tabela iner ama yüreklerden ve zihinlerden saygınlığı asla inmez” demiştir. Bu garabet açıklamayı yapan şahıs, aynı zamanda bir eğitimci, Eğitim Bir-Sen adı verilen Sarı Sendikamsı yapının da Genel Başkanıdır. Atatürk’ün kurduğu bağımsız Türk Devleti olan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin okullarında eğitim görmüş bir şahıs, yani bu yüzyılın Mustafa Sabri’si…

YILLARDIR MEMURU MASADA SATAN FETO İLE BİRLİKTE BÜROKRATLAR ATAYAN BUGÜNDE İNGİLİZ MANDACISI ATATÜRK VE CUMHURİYET DÜŞMANI MUSTAFA SABRİ Yİ SAVUNAN ALİ YALÇIN VE BU SENDİKAMSI YAPIDA BULUNAN BİRÇOK YÖNETİCİ SİYASİ İKTİDARA BİNLERCE BÜROKRAT ATAMASI YAPTIRDI.

Ali Yalçın’ın, Türk Milleti’nin düşmandan Kurtuluş Mücadelesini veren, Kuvayi Milliye hareketinin karşısında saf tutmuş, Atatürk için idam fermanı çıkartmış, İngiliz mandasını savunan bir haine sahip çıkması oldukça üzücüdür. Bu şahsın başında bulunduğu Memur Sendikaları Konfederasyonunun 1 milyona yakın memur üyesi vardır. Biz inanıyoruz ki, bu üyelerin ekseriyeti Atatürkçüdür, Cumhuriyetçidir ve Vatanperverdir. Ancak görünen o ki, Ali Yalçın bu insanların yüz karasıdır. Tarihin tüm belgelerinde vatan hainliği tescillenmiş bu zatı savunmak demek, aynı köhne zihniyeti taşımak demektir.

ALİ YALÇIN ASIL İŞİNİ BIRAKMIŞ MEMUR YERİNE HAİNLER İÇİN AÇIKLAMALARDA BULUNMAKTADIR

Türkiye Kamu Sen olarak, Ali Yalçın’ı nefretle kınıyoruz. Vatan haini meczupların savunuculuğunu yapanların, Türkiye’de Sendikamsı bir yapının başında bulunmasının, o yapının mensupları için bir utanç vesilesi olduğunu düşünüyor ve Memur-Sen üyelerine sesleniyoruz; Başınızdaki Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarının hamisi olan yöneticilerden kurtulunuz ya da siz kendinizi kurtarınız… Herkes bilsin ki, bu ülkede vatan hainlerine, hiç kimse iadeyi itibar sağlayamaz, karşılarında Yüce Türk Milleti’ni bulurlar…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!