Sakarya Detay Haber

Pamukova Kadın Emniyet Müdürüne Emanet

Pamukova Kadın Emniyet Müdürüne Emanet
Bu haber 15 Kasım 2017 - 2:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan ve görevine başlayan Esma Yavaşça Pamukova’nın ikinci kadın Emniyet Müdür Vekili oldu.

Pamukova eski İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım’ın FETÖ ile bağlantısı olduğu gerekçesi ile açığa alınması ile boşalan İlçe Emniyet Müdürlüğünü Nisan 2017 den bu yana vekaleten Komiser Yardımcısı Aslı Kalkan Yılmaz yürütüyordu.  Ağustos ayında Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne Başkomiser  Esma Yavaşça’nın atanması sonrası , İl Emniyet Müdürlüğünce Pamukova İlçe Emniyet Müdür Vekilli  olarak  görevlendirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandıktan sonra İlçe’nin huzur ve güveni için aldığı tedbirlerle dikkat çeken Esma Yavaşça İstanbul Emniyetin Müdürlüğünde görevliyken “ Çocuk İstismar’ı “ konusunda verdiği eğitimlerde dikkat çekmişti.

2008 yılında Polis Akademisinden mezun olan Esma Yavaşça,  2008-2010 yıllarında İstanbul Üsküdar Çengelköy Polis merkez Amirliğinde görev yaptı. 2010 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü emrine atanan Esma Yavaşça, Ağustos 2017 yılında Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Pamukova İlçe Emniyet Müdür Vekili olarak görev yapan Esma Yavaşça evli ve 1 çocuk annesi.

pamukovahalk

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!