Sakarya Detay Haber

Meydanda Sürpriz Evlenme Teklifi

Meydanda Sürpriz Evlenme Teklifi
Bu haber 15 Kasım 2017 - 2:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geyve’de 26 yaşındaki Emrah Çelik 21 yaşındaki kız arkadaşı Zehra Aksoy’a ilçe meydanında sürpriz evlilik teklifinde bulunarak bir ilki gerçekleştirdi.

Her gün binlerce kişinin uğrak mekânı olan meydanı ilk kez  bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.

Adapazarında bir fabrikada çalışan Geyve’nin sevilen gençlerinden Emrah Çelik, ilçe merkezinde telefon bayiinde çalışan kız arkadaşı Zehra Aksoy’a evlenme teklifi hazırladı. Zehra Aksoy  arkadaşı Emrah Çelik ile akşam saatlerinde Cumhuriyet meydanında yürür iken karşılarına açılan “Benimle evlenirmisin” pankartı karşısında “ Birileri evlenme teklifinde bulunacak  diye düşünürken bir anda kendisine yapılan evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Bir anda yanan meşaleler ve patlatılan konfetiler ile düğün yerine dönen Cumhuriyet Meydanınnda Emrah Çelik, kız arkadaşı Zehra Aksoy’un karşısında diz çökerek B”enimle evlenirmisin” teklifinde bulundu. Aksoy, Emrah Çelik ile geldiği kent meydanında yaşadığı mutluluk ve şaşkınlığını gizleyemezken evlenme teklifine  “EVET” yanıtını verdi.

Bu ana tanıklık etmek isteyen arkadaşları ile vatandaşlar da çiftin etrafına halka oluşturdu. Zehra Aksoy’un teklifi kabul etmesiyle birlikte, çevredeki vatandaşlar çifti coşkuyla alkışladı. Genç aşıklar evlilik teklifinin ardından arkadaşlarının ve çevredekilerin kutlamalarını kabul etti.

Geyvemedya.com

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!