Sakarya Detay Haber

HER SEFERİNDE DAĞ FARE DOĞURMAZ Kİ

HER SEFERİNDE DAĞ FARE DOĞURMAZ Kİ
Bu haber 15 Ağustos 2017 - 13:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MEMNUN MUSUN MALUM –SEN?

Hükümet memura vereceği zam mı açıkladı tam bir skandal.Hani ekonomimiz çok iyi gidiyordu hani büyüyorduk.İşte bugün belli oldu .Daha önce haberleri olan malum sen döviz hazırlamış tiyatronun nasıl oynandığı bu dövizlerden belli oldu.Yarın giderler %3.5 +%3.5 bağlarlar işi memur yine mağdur olur.

ZAMANINDA MEMUR İÇİN MÜCADELEYİ DEĞİL, SARI ÖKÜZÜ VERMEYİ TERCİH EDEN MALUM SEN

Defalarca söyledik malum sendikaya gelin memur için bir şeyleri birlikte yapalım dedik hep kaçtılar.Sarı öküzün hikayesini bilir herkes sarı öküzü verdiler sonuç buralara geldi.Bir kaç makam koltuğu için kendi yakınlarının geleceği için memuru toplu sözleşmelerin her birinde sattılar. Bunda sadece memnun sen sorumlu değil bile bile gidip halen malum sen e üye olan memurda sorumlu , işte size tablo 1 milyon üye %3 zam.Ne verilirse verilsin malum senden ses çıkmıyor.Nasıl olsa memurlarda üye oluyor.

MALUM SEN MEMURUN FİŞİNİ ÇEKTİRDİ

Her sözleşmede boyun eğer %3 % 4 lere imza atardan hatta yasal nitelik taşımasına rağmen attığın imzaya sahip çıkmazsan işte bugün olduğu gibi memurun fişini çektirirsin.Siz bu tiyatro sahnesini çok oynarsınız.Samimiyseniz çıkalım meydanlara memur için gövdemizi koyalım taşın altına .

HOKUS POKUS (TEKLİFE KAPALIYIZ) DÖVİZLERİ

Madem biliyordunuz hükümetin %3 zam teklifini neden gittiniz o masaya oturdu nuz.Bilmediğinizi söylüyorsanız o dövizleri nerenizden çıkardınız.%3 teklifi bilen bir sendika nasıl olurda o masaya gider oturur.Bu oyunu nasıl bozmaz.Yetkiliyiz diyerek homurdanma ile sendikacılık olmuyor.Şimdi eylem zamanı gelin yüreğiniz var ise meydanlara çıkın bizde sonuna kadar destekliyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER