Sakarya Detay Haber
Hasan Topçu

15 TEMMUZ

15 TEMMUZ
Bu haber 04 Temmuz 2017 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son yıllarda adını kalın çizgilerle çizdiren bir tarih sayfası.Hainlik var.Kan var.Silah var.En önemlisi kardeşine silah sıkabilecek karanlık bir zihniyet var.Hileli sınavlarla ,hileli atamalarla devleti gizliden gizliye zapt eden ,kurulan komplo ve iftiralarla yeniden toplumu düzenleme ve yönlendirme gayretindeki masum görünümlü hain bir örgüt.

En mukaddes değerlerini sömüren ,insanı Allah ile aldatıp, dilenciliği hizmet diye sunan ahlak ve etik değerleri ayaklarının altına almış ,piyon bir din anlayışı…Koyun postuna girmiş canavar…Haçlı zihniyetinin kullandığı takiyeci  vicdansız örgüt.

15 temmuz günü ve gecesi kan içmeye niyetlendiği bir anda, bir milletin demokrasiye ve vatanına inancının karşısında mağlup oluşunu yaşadık.

Kim bunlar?Bizim memleketimizin beyni ele tutsak çocukları.Beynini ele tutsak olmayacak din ,vatan ,millet sevgisi olan nesiller yetiştirme mecburiyeti doğmuştur.Takiye yapa yapa yaptıklarının zulüm,hainlik,ve fitne olduğunu fark edemeyecek kadar gözü dönmek ancak bu tip örgütlenmelerde olmaktadır.Maalesef üstüne üstlük kullanılan dil ,din dili adalet dili,hizmet dili,düşününce sanki içimizde büyüyen  yılan dili .

Böyle bir örgütü anlayan Amerika ve Avrupa gizliden gizliye ellerini ovuşturmuş,yüzyıllardır yapamadığını bu örgüte yaptırma isteği duymuştur.Hep Müslüman halk içinde böyle hain yapıları değerlendirmek onların çıkarlarına gelmiştir.Bir milletin içinde böyle hain yapılar olduğu sürece Avrupa ve Amerika karanlık emellerini hiç görünmeden yapacaktır.

15  temmuz dünyada yaygınlaşan ve bütün Müslüman ülkelere sirayet etmiş haçlı zihniyeti ve emellerine karşı bir direniştir.,

15 temmuz demokrasiye inanan Müslüman bir halkın huzur isteğini haykırış günüdür.

15 temmuz dünyaya adaleti öğreten bir milletin güdümlü piyonlara verdiği tarihi bir cevaptır.

15 temmuz vatan sevgisinin din sevgisinden kaynaklandığını gösteren muhteşem bir kahramanlık dersidir.

15 temmuz binlerce yalan ve hileye karşı Türk Milletinin ‘Tanrı Türkü Korusun ‘duasının kabul gördüğü  kutlu bir gecedir.

15 temmuz bayrağı değiştirme ,milletin adın değiştirme gayretinde ve fitnesinde olanların ,milleti temiz evlatlarından yediği ibretlik bir tokattır.Bu tokatı Avrupa ve Amerika’nın zehirli düşünceleri de hissetti.

Kut  almış bir millete yapılan her türlü tuzaklar,kut veren yüce yaratıcı tarafından bertaraf edilmiştir.

Ne mutlu 15 temmuzda direnişe katılanlara

Ne mutlu bu millet için şehit olanlara.Ruhları şad olsun

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!