Sakarya Detay Haber
Rukiye Türeyen

Reklam Almak İstiyorum

Reklam Almak İstiyorum
Bu haber 07 Mayıs 2017 - 22:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni Açtığım Blogger Sitesine Reklam Almak İstiyorum…

Engelliler haftasına adım atmak üzereyiz.

Bu durumu iyi bir şekilde değerlendirmek engellilerin elinde. İsteklerini belirleyen liste hazırlayıp engelliler haftasına kadar yetkililere iletebilirler.

Madem bizler için, hafta oluşturuldu. Hafta içerisinde bütün istek ve arzularımızı yapmalılar ki, güven oluşsun.

Benim de isteklerim var elbette her engelli birey gibi.

1-Bu arzum tüm engelli bireyler adına. Yüksek yapılarda asansör eksikliği var ve bizler de sağlıklı bireyler gibi sorgulamadan etkinliklere katılmak istiyoruz. Az katlı binalarda dahi asansör zorunluluğu olmalı.

2-2014’ten beri çeşitli haber sitelerinde yazarlık yapmaktayım. Beni tanımayanlar için kısacık kendimden bahsedeyim.

1980 Sakarya doğumluyum 3 aylıkken geçirmiş olduğum Menenjit hastalığı sonucu yatalak engelli olarak yaşamaktayım.

Günlerim bilgisayar başında geçiyor. Bol bol kitap okuyorum. Örnek aldığım tek yazar Kahraman Tazeoğlu. Onun kaleminin altında ıslanmak, kitaplarını okuyarak bir şeyler öğrenmek muhteşem. Umarım ben de Kahraman Tazeoğlu kadar başarılı olurum.

3-Hikâyeler yazıyorum. Sponsor ihtiyacım var. Bulabilirsem şu an yazım aşamasında olan hikâyemi, ya kitap veya kısa film olarak sizlere sunmak istiyorum.

Nasıl yazdığımı merak edenlere kısaca ondan da bahsedeyim.

Oturamadığımdan dolayı devamlı uzanıyorum. Uzandığım yerde sağ omuzumun üzerine dönüp, sol elimin şahadet parmağı ile sanal klavye aracı ile zorlamadan rahat bir şekilde yazılarımı ve hikâyelerimi yazıyorum.

4-Son isteğim ise kendi ismimi taşıyan bir Blogger Sitesi (https://yazarukiyetureyen.blogspot.com.tr/ ) açtım ve reklam almak istiyorum. Şunu da belirteyim.

Yazarlık yaptığım sitelerden ücret almıyorum. Site sahipleri bana bir şans verdi, ben de bu şansı değerlendirip sesimi duyuruyorum.

Ücret talep edemiyorum. Bu yüzden açmış olduğum siteye reklam alabilirsem oradan kazandığım parayla bir nebze de olsa hayallerimin yarısını geçekleştirip, uygun bir yayınevi bulup kitabımı bastırmak arzusundayım. Kitaptan elde ettiğim para ile de, annemin hayali olan bir ev almak istiyorum. Annemin hayalini gerçekleştireyim de, gerisi mühim değil. Reklam verecek olanlar mail adresimden ya da Facebook beğeni sayfamdan bana ulaşabilirler.

Umarım bu sesimi yetkililer duyar da engelliler haftası lafta kalmaz.

Mail adresim: tureyenrukiye@gmail.com

Facebook hayran sayfam: www.facebook.com/yazarukiyetureyen/

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!