Sakarya Detay Haber
Serpil Başer

Evinize Hoşgeldiniz

Evinize Hoşgeldiniz
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 15:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ve Aleyküm Selam Başkanım. Evinize, sevdanıza, aşkınıza hoş geldiniz.

Nereye giderseniz gidin insanın evi gibi yoktur. Hele de her taşında emeğiniz var ise. ”Adalet ve Kalkınma Partisi’ni yani aşkımı, sevdamı, tutkumu, kavgamı önce Allah’a, sonra sizlere emanet ediyorum” demiştiniz Başkanım. İnşallah emanetinizi bıraktığınız gibi bulmuşsunuzdur , emanete hıyanet edilmemiştir.

Kimse adaleti öğretmesin bize, ihanet edene merhamet edilmez bizde. Ak sevdalı vatandaşların olarak, sizi yine o kürsüde, Genel Başkanlıkta görmek anlatılmaz bir duygu, mutluyuz. Özlem, hasret bitti çok şükür.

Üstada sormuşlar;

Aşkla sevda arasındaki fark nedir ?

Üstad cevap vermiş,

Aşk hevesin bitene kadar, sevda nefesin yetene kadar…

Bitmez bizim bu sevdamız Başkanım.

İnsanın yanında büyük sözler söyleyenler değil, yürekten sevenler kalır. Kaybedecek vaktimiz yok, büyük güçlü Türkiye olmaksa niyetimiz, her dakikamız, her saniyemiz çok kıymetli. Çok çalışacağız, durmak yok yola devam. Ama hiç bir haini de unutmadan

Doğan görünümlü şahinler devri bitti, artık insan görünümlü çakalların devrindeyiz. Acırsak, acınacak hale düşeriz. Bu davaya sırtını dönenlerin iflah olmadığını gördük, görmekteyiz. Tilkiden kurnazı yok ama, pazar onun postlarıyla dolu.

Her zamanki gibi bir olacağız, iri olacağız, birlikte’’ Güçlü Türkiye’’ olacağız inşallah. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen, yalnız kalırsın. Başkanım arkandan gelemeyiz, bakarsın takip etmeyebiliriz, önünden gidemeyiz, önderlik edemeyebiliriz, bizler sadece yanında gelebiliriz, sana arkadaşlık eder, yalnız olmadığını belli edebiliriz.

Büyük insanlar veda ederek gider, basit ve küçük insanlar ihanet ederek giderler.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil….Söyleyecek ne çok şey var, ve anlayacak ne az insan!

Genel Başkanlığa geçmeniz vatandaşlarınıza bir kocaman ohh dedirtti. Pür dikkat kesildi herkes, yeni ataklarınız hamleleriniz bekleniyor heyecanla, gözler kulaklar sizde. İşiniz çok zor, çıktığınız yol dikenli. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

”Bizim uğrumuzda mücadele edip gayret gösterenlere gelince, elbette biz onlara yollarımızı gösteririz, şüphesiz ki Allah iyilerle beraberdir” . 29/ANKEBÛT-69.

Beraber yürüdük bu yollarda

Beraber ıslandık yağan yağmurda

Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda

Bize her şey Seni hatırlatıyor BAŞKANIM.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!