Sakarya Detay Haber

Adil Öksüz’ü arayan ekibin başındaki müdür mahrem imam çıktı

Adil Öksüz’ü arayan ekibin başındaki müdür mahrem imam çıktı
Bu haber 29 Nisan 2017 - 6:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

FETÖ’nün mahrem imamlarına yönelik Ankara merkezli operasyon sürerken, açığa alınan polisler arasında 15 Temmuz’un karakutusu Adil Öksüz’ü arayan ekibin başındaki Emniyet Müdürü E.Ö’nün de yer aldığı ortaya çıktı. E.Ö’nün örgütün mahrem imamlarından olduğu ileri sürüldü.

HABER MERKEZİ / İSTANBUL

Emniyet Genel Müdürlüğü’nde önceki gün açığa alınan 9 bin 103 polis arasında son derece dikkat çeken bir isim yer aldı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde 15 Temmuz darbe girişiminin ardından KOM Şube Müdürü olarak görev yapan ve açığa alınan E.Ö.’ün, FETÖ’nün mahrem imamlarından olduğu ileri sürüldü.

TWITTER HESABIYLA BAĞLANTILI

E.Ö.’ün, FETÖ ile ilgili yapılan operasyonları yürüten ekibin başında olduğu belirtildi. Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nün, “Paralel Yapı Deşifre” isimli twitter hesabı ile bağını ortaya çıkardığı E.Ö.’ün görevden alınmak istendiği ancak bir takım engellemelerle karşılaşıldığı ileri sürüldü.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine 20 günlük zorunlu izne çıkarıldığı ve izin dönüşü de otoban polis uygulama noktasında sorumlu olarak görevlendirildiği kaydedildi. E.Ö. ile ilgili en çarpıcı bilgi ise, 15 Temmuz darbe girişiminin karakutusu, firari TSK imamı Adil Öksüz’ü Sakarya’da arayan ekibin başında bulunmasıydı.

Kaynak: Karar

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!