Sakarya Detay Haber
Fuat Özgen

VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEĞİZ

VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEĞİZ
Bu haber 15 Nisan 2017 - 17:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

16 Nisan 2017… Türkiye’nin bileklerindeki prangaların atılacağı gün…Bir evet; bir evet kalıcı siyasi istikrarı, hızlı ve etkili icraatı, güçlü yasamayı, bağımsız ve tarafsız yargıyı beraberinde getirecek. Bir evet; devletin gerçek sahibini millet kılacak, çift başlılığı ortadan kaldıracak. Evet; kabuğumuzu kıracak, bizi biz yapacak.

Ve dünyayı değiştireceğiz…”Dünya beşten büyüktür!” veciz sözü, sözde medeniyet pazarlayanların kabusu değil, gerçeği olacak. Somalili bir imamın avucunda, Gazze’deki bir gazinin dudağında, Suriye’deki bir yetimin ise yüreğinde büyüyen “ER-DOĞAN-TÜRKİYE” duaları, Rahmet-i Rahman’ın kabulüyle sağanak sağanak rahmet olarak düşecek toprağımıza,  biiznillah.

Ve dünyayı değiştireceğiz… Muhammed Biltaci’nin biricik kızı Şehit Esma’sına yazdığı üzere, başı dik tuğyanlara isyan edenlerin muzafferiyetine uyanacağız 17 Nisan sabahında, biiznillah.

Ve dünyayı değiştireceğiz… İdlib’te, elma kokulu ölümü minicik bedenlerine reva gören katillere inat, Cennet-i Ala’dan bu karanlık dünyayı seyreden “Şehitlerin” emanetini “Sancak” yapmak için dirileceğiz o gün, biiznillah.

Dikileceğiz… Kendi toprağım sayılan bir binaya 30 metre kala, bugünümün Nene Hatunu’nu durdurma cüretini bizlere gösteren, öldüremedikleri faşizmle karanlık mazgallara sıkışan ve çürük kokan “Avrupa” ruhunu tarihin derinliklerine gömmek için dikileceğiz…

Kuşanacağız… Terörle halvet olan “Avrupa” denen eskitmelere karşı, hep birlikte birliğimizi, dirliğimizi kuşanacağız…

Yürüyeceğiz… 15 Temmuz’da, uçaklara, tanklara, toplara, tüfeklere, ihanete karşı cansiperane yürüdüğümüz gibi, 17 Nisan sabahında alnımız ak, başımız dik, batılı zail kılmaya yürüyeceğiz…

“Yol yap, köprü yap, bina yap, ama benim senin boynuna geçirdiğim prangaya dokunma, medeniyet bizim işimiz, sen işine bak Ey Türkiye!” diye yüzyıllardır pervasızca haykıranlara inat, kadim medeniyetimizi yeniden inşa edeceğiz, biiznillah!

Bir Abdulhamit yetmez bize artık, Abdulhamitler doğuracak analar, “Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz, ama biz yaşatmak için varız!” diye siyonizme haykıran. “Gavur  toprağında sürgündense, kendi toprağımda şerefimle can veririm!” diyen bir Erdoğan yetmez artık bize, 17 Nisan sabahında Abdulhamit olmak, Erdoğan olmak için EVET!

Mazlum coğrafyanın, ümmetin umudunu yaşatmak için EVET!

Yalan söylemeyi muhalefet, iftira atmayı maharet, salt kin tutmayı ise haysiyet sayanlara karşı durmak için EVET!

Son söz;

“Ey kardeşim,sen Abdulhamit torunusun,

Ve dahi şerre karşı direnen bu milletin onurusun,

En kalbi derinliklerinde yeniden diril ki,

Tağutlar da, firavunlar da iradenle kavrulsun!”

Vesselam!

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!