Sakarya Detay Haber
Saniye Altakhan

NİÇİN “EVET” ?

NİÇİN “EVET” ?
Bu haber 22 Şubat 2017 - 22:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

50 yaşındayım, 3 kız 6 erkek 9 kardeşin ortancası olarak ağabeyleri memlekette ülkücü olarak bilen milliyetçi muhafazakâr bir ailenin çocuğuyum.

1980 ihtilali ve sonrakileri yaşadım gördüm. Her vatanperver Türk gibi benim de ülkem için hayallerim vardı, güçlü bir lider, güçlü bir iktidar, çağ atlayan AB standartlarını Ekonomide, iktisatta, sağlıkta, eğitimde, kalkınmada, yatırımda, sanayi ve teknolojide, altyapı ve sosyal haklar konusunda AB standartlarını yakalamış, üreten modern büyük Türkiye’yi hayâl ediyordum.

İşte bu hayallerimiz 2003’te iktidara gelen Ak Parti ve onun Efsanevi Lideri C.Başkanımız Sn.Erdoğan’ın gayret ve azmi sayesinde, kendim ve benim gibi düşünen, çoğunluğun hayallerinin birer birer gerçekleştiğine şahit olduk.

Duble yollar, Tüneller, Ķöprüler, barajlar, toplu konut, sağlıkta, eğitimde ve GSMH 900 $milyar gibi hepimizin şahit olduğu çağ atlatan Dev yatırım ve atılımlarla bugün AB.standartlarını geride bıraktık. Bütün bu başarıların altına referandumda değiştireceğimiz mevcut hantal, bürokratik hükümet sistemine, yani bütün engellere rağmen imza attılar.

Şimdi diyorum ki Sn.Erdoğan ve kuracağı hükümeti Yeni milli ve dinamik bir Sistem, milli ve sivil bir anayasa ile Ülkemizi layık olduğu dünya hakimiyeti tahtına oturtacağına, Türk İslam âleminin liderliğini pekiştireceğine inandığım için Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş ve Büyük Alperen Rahmetli Muhsin başkanın Menderes’in, Özal’ın ve Babalarımızın hayallerinin gerçekleşeceğine emin olduğum için “EVET” diyoruz.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!