Sakarya Detay Haber

MEBDER’den Çalışan Gazetecilere Mesaj Var

MEBDER’den Çalışan Gazetecilere Mesaj Var
Bu haber 11 Ocak 2017 - 20:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Basın Çalışanları Toplumun Vicdanının Sesidir!”

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Genel Başkanı Ali AKILLI, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Akıllı, mesajında, gazeteciliğin en fazla yıpranmaya maruz kalınan, uluslararası bir çok korumaya sahip olunmasına rağmen en fazla saldırının yapıldığı mesleklerden biri olduğunu belirtti.

Basın çalışanlarının toplumun vicdanının sesi olduğunu anlatan Akıllı, şunları kaydetti:

“Bu önemli görevi ifa ederken yalandan uzak, toplumun değerleriyle çatışmayan, insani ilkeleri önemseyen bir gazetecilik en önemli beklentimizi oluşturmaktadır. Bir haber kaynağı olarak güvenilir, objektif, hak ve adaletin yerine getirilmesinde ‘sorumlu gazetecilik’ anlayışıyla son derece titiz çalışan gazetecilere ve basına gereken bütün katkıları sağlamak da bizim toplum olarak görevimiz olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; yaptığı tüm çalışmalarda milli ve manevi değerleri önceleyen, ülkesinin maddi ve manevi kalkınmasına katkı sağlamaya çalışan MEB-DER olarak görev yapan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!