Sakarya Detay Haber
Saniye Altakhan

TEŞEKKÜRLER ZEKİ BAŞKAN…

TEŞEKKÜRLER ZEKİ BAŞKAN…
Bu haber 07 Aralık 2016 - 21:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1O YIL…

TAM 10 YILA ZEKİ BAŞKAN “DUR” DEDİ…

Yıllardır bir türlü çözülemeyen ihtiyacı Zeki Toçoğlu sayesinde gideriyoruz çok şükür.

SAKARYA Fizik Tedavi Rehabilitasyona kavuşuyor. Bu eksiklik 7 bin engellisi olan Sakarya’ya büyük hizmet olacak. Sakarya’da var olan hastanelerimizden birine fizik tedavi ünitesini getirmek ve gerekli olan medikal aletlerle bu üniteyi desteklemek tüm Sakaryalı iş adamlarımıza görev düşüyor.

Alt yapı hazır olup, güçlendirmeyle çok önemli bir ihtiyaç giderilmiş olacak. Tek isteğimiz buydu. Biz güçlendirme ve alet desteklerimizi ne yazık ki 10 yıldır dinlemedikleri için kimseye anlatamadık.

YENİ HASTANE DEĞİL, MEVCUT HASTANEYE SALON İSTİYORUZ

Bizim hastaneye değil, güçlendirme yapacak desteklere ihtiyacımız vardı. Sn Büyükşehir Belediye Başkanımıza 3 Aralık’ta ayak üstü ricamız kabul gördü. Şükür… Tek düşüncemiz ve tedirginliğimiz Başkana “bunlar hastane istiyor” denmesi… Oysa Sakarya’da zaten Devlet 5 yıldızlı hastaneler yapmış, bizim istediğimiz herşeyi devletten beklemeden hastanelerimizden birine fizik tedavi rehabilitasyon salonunun kurulması.

SAÜ DESTEK OLABİLİR

Tüm Sakaryalı iş adamlarımızı bu servise destek vermeye davet ediyoruz. 2 yıl önce Bana bir iş adamımız önemli bir aleti hediye edeceğine dair söz verdi, bir tanesi hazır bile… Bize lazım olan bir çok alet istenirse Sakarya Üniversitesi tarafından yapılabilir. Ben o ürünlerden sanayide yaptırıp kızım için evime kurdum, amatörce… Bunun üniversitemiz tarafından desteklenmesi, bizleri medikal ürünlerde dışa bağımlılıktan kurtarmak  demektir. 7 yıldır bu konuda çok araştırmalar yaptım.

ANLATMAYA ÇALIŞTIK AMA, DİNLEMEDİLER

Ortadoğu’nun en büyük hastanesi olan Gata’da genel kurmayın özel izniyle salonun görüntülerini aldım. Yıllardır bununla ilgilenecek kimseyi bulamamam, bizlerin acılarını katladı. Birçok insan yataklara mahkûm kalıp fizik tedavi hizmeti alamadıkları için eklemleri kireçlenme yaptı. Kaskatı kaldılar. Şu an acılar içinde hayatlarını devam ettirmek zorundalar. Ayrıca onlara bakan anneler bel fıtığı oldular, sakatlandılar. Bu sorun buz dağının arka yüzünü eritti Kapalı kapılar arkasındaki acılara nihayet biri “dur” dedi.
TOÇOĞLU’NA SONSUZ TEŞEKKÜRLER
İnanın çok zor değildi, bizi dinleyip anlamayanların kurbanı olduk .
TEŞEKKÜRLER ZEKİ BAŞKAN,
BİZE 3 ARALIK’TA EN BÜYÜK DESTEĞİ VE SÖZÜ VERDİNİZ…
İşte İstediğimiz ve Gereken Aletler:
alet1 alet2 alet3 alet4 alet5 alet6 alet7 alet8 alet9
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
error: Bu sitenin içerikleri korumalıdır. Emeğe saygı !!